Na Wspólnej – Rozprawa, poszukiwania pracy i wizyta w US – streszczenia

Premiera od 4 kwietnia 2016.

2249

Dziś ma zapaść wyrok w sprawie Elżbiety. Igor nie może uspokoić roztrzęsionej ukochanej… Kiedy podjeżdżają pod sąd, z oddali obserwuje ich Jakub. Czy jego zemsta w końcu się dopełni? Włodek ma dość odchudzania! Podczas kolejnego treningu z Marią symuluje zasłabnięcie. Maria jest przerażona – chce wezwać karetkę! Zięba nie wie, że trafia z deszczu pod rynnę… Między Michałem i Julią dochodzi do nerwowych spięć. Brzozowski skarży się Romanowi, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Ale nie dopuszcza myśli, że mógłby zostawić kobietę w ciąży dla tej, którą kocha.

2250

Profesor Godlewski przeprasza Bergów w obecności fotoreporterów. Tymczasem – podczas rozprawy – lekarz kłamie, że w niczym nie zaniedbał swoich obowiązków! Joanna jest załamana, a Bogdan nie potrafi opanować wzburzenia! Kalina przeprasza Norberta, że wyżyła się na nim ostatnio. Chłopak czuje, że dostaje drugą szansę… Tymczasem Eliza proponuje „Poszukującemu” spotkanie – uważa, że przewyższa dojrzałością Łukasza, a tym bardziej Jarka… Czy Berg się ujawni? Kornacki nie odpuszcza – oznajmia żonie, że chce poznać ich córki z Tosią. Kobieta jest wściekła i nie zgadza się. Ale Kornacki już postanowił – zaprasza Tosię na spotkanie z jej siostrami.

2251

Tosia jest bardzo podekscytowana – dzisiaj ma poznać swoje przyrodnie siostry. Dziewczynka przychodzi do kancelarii Kornackiego w tajemnicy przed Hofferami. Czeka na nią ojciec, dziewczynki mają przyjść za chwilę. Tosia jest coraz bardziej zdenerwowana… Zimiński i Dębek spotykają się właścicielem lokalu, który chcą wynająć. Nieoczekiwanie, Dębek torpeduje negocjacje Marka! Między przyjaciółmi dochodzi do ostrego spięcia. Zimiński zaczyna mieć wątpliwości, czy Stefan jest odpowiednim partnerem do interesów… Basia jest ostro wkurzona na Krzysztofa – uważa, że wcale nie zależy mu na znalezieniu pracy. Tymczasem Smolny, tylko gra przed żoną. Umawia się z headhunterką. Robi na kobiecie wrażenie swoim CV – niestety, jest też bardzo impertynencki.

2252

Ola i Klaudia praktycznie cały czas spędzają tylko ze sobą. Po zajęciach słuchają u Zimińskiej muzyki. Wytwarza się intymna atmosfera, Ola całuje Klaudię… W tym momencie do mieszkania wchodzi Danka! Tosia jest bardzo smutna. W końcu żali się Hofferom, że jej przyrodnie siostry nie przyszły na spotkanie z nią – na pewno jej nienawidzą! Zdenerwowany Kamil jedzie do Kornackiego. Zarzuca mężczyźnie, że zachowuje się kompletnie nieodpowiedzialnie! Czy powstrzyma ojca Tosi przed kolejnymi spotkaniami z córką? Maks i Ilona dyskutują, które z ich mieszkań jest lepsze dla ich rodziny. Sielankę przerywa telefon z Urzędu Skarbowego – nie dotarła jeszcze korekta zeznania podatkowego ich firmy. Kiedy na miejscu okazuje się, że to błąd urzędniczki, zdenerwowana Ilona wzywa naczelnika i mówi mu, że… to burdel, a nie urząd!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *