Na Wspólnej – Rozstanie, ślub, lista i wystawny obiad – Streszczenia odcinków

Premiera od 17 grudnia.
Streszczenia 2798-2801.

2798

Beata załamana – policja potwierdza, że Kazik tak naprawdę nazywa się zupełnie inaczej. To zwykły oszust! Tymczasem nowe światło na sprawę rzuca Ewelina, żona Joachima – twierdzi, że Beata i Kazik byli w zmowie!!! Darek i Aneta podpisują intercyzę. Całują się namiętnie – jutro ich ślub… Tylko dlaczego Żbik wieczorem zjawia się u Kasi i… wyznaje jej miłość?! Marta, po upojnej nocy z Olafem, czuje się szczęśliwa. Jednak w pracy czeka ją przykra niespodzianka… Zupełnie tak samo, jak Olafa!

2799

Dziś ślub Darka i Anety. Panna młoda wzywa Kasię – potrzebuje ostatnich poprawek przy sukni ślubnej. Tym samym Bergówna jest zmuszona obserwować swojego ukochanego w objęciach innej… Czy to wytrzyma?! Olszewska widzi, że Roman się stacza – zmusza go do wizyty u terapeuty. Ten każe Hofferowi zrobić listę rzeczy, które go denerwują. Roman ją pisze – na czele jej jest… Honorata! Przypadkiem żona czyta listę Hoffera… Kingę budzi sms od Tymona… Rozanielona kobieta odtrąca zaloty Michała! Mąż stawia sprawę na ostrzu noża – czy Kinga go jeszcze kocha?! Co odpowie Brzozowska?

2800

Kinga próbuje uzgodnić z Michałem szczegóły związane z ich rozwodem. Nie jest to łatwe… Na dodatek Brzozowski angażuje w to ich synka! To ostatecznie rozsierdza Brzozowską!!! Adam zwabia Julkę nad staw. Pod pozorem obserwowania łabędzi, stara się zaprzyjaźnić z dziewczynką… Tymczasem po córkę do szkoły przychodzi Igor. Gdy jej nie zastaje, podnosi alarm! Czy Nowak zorientuje się, że to sprawka nauczyciela? Jaki jest cel intrygi Adama?! U Joanny zjawia się… Wiktor! Próbuje uzmysłowić córce, jak się poczuł dowiadując się nagle, że jest jej ojcem… To bardzo emocjonujące chwile dla Joanny! Ale jakie emocje oszukany Wiktor skrywa w stosunku do Anny?!

2801

Ziębowie nie mogą uwierzyć, jak bardzo byli naiwni! Stracili oszczędności całego życia… Monika namawia Marię, żeby pogoniła Beatę. Dziewczyna to słyszy. Załamana decyduje się na dramatyczny krok – sprzeda swoje dziecko!!! Joanna przygotowała wystawny obiad dla swojego ojca. Wiktor to docenia, robi bardzo dobre wrażenie na rodzinie Bergów. Męczy go tylko jedna rzecz – dlaczego nie przyszła Anna? Niespodziewanie pojawia się u niej – czy chce odzyskać dawną miłość?! Michał rozpaczliwie próbuje zatrzymać przy sobie Kingę. Ta reaguje… z obrzydzeniem! Żali się Tymonowi, że mąż nie ułatwia jej rozstania. Kochanek proponuje jej pokój w swoim mieszkaniu… Co zrobi Kinga?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *