Na Wspólnej – Rozstanie, ucieczka i problemy zdrowotne – streszczenia

Streszczenia od 30 listopada 2015.

2180

Kama znajduje przypadkiem zaręczynowy pierścionek, który kupił dla niej Maks. Dziewczyna jest bardzo szczęśliwa… Tymczasem Ilona jest wściekła – szantażuje Maksa, że powie jego ukochanej o ich upojnej nocy! Brzozowski nie wie, co robić… Daniel ma rozmowę o pracę w firmie informatycznej. Łucja – czekając na niego – rozmawia z recepcjonistką, będącą w zaawansowanej ciąży. Kobieta mówi, że firma pilnie szuka kogoś na jej miejsce… Daniel wychodzi w złym humorze. Natomiast Łucja jest bardzo zadowolona! Elżbieta nie odbiera telefonów od Igora. Do jej biura przychodzi Jakub. Marcinkowa wyrzuca mężowi, że z egoistycznych pobudek skłócił ją z Igorem. Jakub nie pozostaje jej dłużny – gdy znowu będzie potrzebowała pieniędzy, to przyjdzie do niego prosić! Elżbieta ma dość.

2181

Hofferowie orientują się, że Tosia zabrała wszystkie swoje rzeczy i zniknęła! Natychmiast zaczynają szukać dziewczynki… Ula ma ogromne poczucie winy – ma nadzieję, że Tosia się odnajdzie. Tymczasem dziewczynka błąka się samotnie po mieście… Baliszewski zeznaje w sprawie włamania do jego domu. Pytany o wrogów, uświadamia sobie, że to sprawka Smolnego! Adrian jest w potrzasku – nie może powiedzieć policji, że rabunek to zemsta za jego próbę gwałtu na Basi. Zdesperowany Baliszewski dopada Smolnego z Basią przed ich domem! Kama nie wierzy, że Maks ją kocha, i że seks z Iloną nic nie znaczy… Odchodzi od Brzozowskiego! Tym samym porzuca też Wiktorka, którego pokochała jak własne dziecko… Zdybicka triumfuje!

2182

Tosia odnajduje się w pogotowiu opiekuńczym. Kamil i Zuza natychmiast tam jadą. Ula wyznaje dziadkowi Romanowi, jak okrutna była dla Tosi…. Tymczasem Tosia oznajmia zrozpaczonym Zuzie i Kamilowi, że chce zostać w domu dziecka! Łucja dostaje posadę recepcjonistki – w trudnych początkach pomaga jej informatyk, Tomek… Wieczorem Daniel przyprowadza ukochaną do mieszkania Marty i Olafa, którzy wyjechali, zostawiając im klucze. Chłopak oznajmia Łucji, że otrzymał zlecenie na napisanie programu komputerowego. Wyznaje dziewczynie miłość… Adam przychodzi do Klary Solskiej. Niestety, w domu jest jej mąż, któremu wyraźnie nie podoba się wizyta adwokata. Solska – w obecności męża – niepewnie oznajmia, że rezygnuje z usług Roztockiego. Adam nie wierzy… Zjawia się u Solskiej po wyjściu jej męża i… dowiaduje się prawdy!

2183

Żona prokuratora Solskiego targnęła się na swoje życie! Adam jest potwornie zdenerwowany – jego serce nie wytrzymuje… Kiedy dochodzi do siebie, jedzie do kancelarii i… zrywa współpracę ze swoim wspólnikiem! Według Roztockiego, to Jerzy – donosząc na Klarę Solskiemu – przyczynił się do jej próby samobójczej… Damian znajduje swoje zdjęcie z Marianem na pierwszej stronie gazety! Jest wściekły na Monikę, że sprzedała go dziennikarzom! Żona się broni i… ma rację! Damian zostaje zaproszony do telewizyjnego programu o bezdomności… Eliza wraca do Polski. Szef przywozi ją z lotniska do domu. Jarek jest o to zły. Nie cieszy się nawet z prezentów od ukochanej. Zaczyna się wściekać, kiedy Eliza pokazuje mu zdjęcia z Helsinek, a wśród nich… wspólne selfie z szefem! Dziewczyna ma tego dość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *