Premiera od 9 stycznia 2017.
Streszczenia 2407-2409.

2407
Kinga mówi mężowi o spotkaniu z Iloną. Czy mimo wątpliwości Brzozowscy pomogą śmiertelnie choremu wrogowi? W szpitalu u Zdybickiej pojawia się Paweł. Jak wytłumaczy to, że wczoraj zniknął i - mimo obietnicy - nie odwiózł ukochanej do szpitala? Kasia kupuje bilet na lot do Madrytu. Nie jest jednak szczęśliwa - straciła Dominika… Na dodatek Bogdan nadal daje córce do zrozumienia, że nie pogodził się z jej decyzją o wyjeździe na zagraniczną uczelnię. Czy Bergówna zrezygnuje z marzeń? Roztocka dowiaduje się od Sławka, o co podejrzewany jest Tadeusiak. Weronika nie wierzy w winę ukochanego… Podczas ich spotkania w areszcie Robert przekonuje ją, że ktoś z policji go wrabia! Jest wdzięczny Weronice, że będzie jego obrońcą.

2408
U Kuby zjawia się przestraszony Irek - policja zabrała na przesłuchanie jego brata! Telefon, z którego Krakers dzwonił do szkoły z informacją o bombie należał do niego… Kiedy dowiaduje się o tym sam Krakers, wpada we wściekłość! Zastrasza kolegów i decyduje, że całą winę na siebie ma wziąć Irek… Agnieszka wraca do pracy - wie, że Weronika jej potrzebuje. Pomaga Roztockiej dotrzeć do prokuratora, który oskarża Roberta. Próbują go przekonać, by pozwolił Tadeusiakowi odpowiadać z wolnej stopy - zamknięcie policjanta w areszcie, jest dla niego jak wyrok śmierci! Marek wciąż nie może się doliczyć utargu restauracji - brakuje mu już tysiąca złotych. Podejrzewa, że to Stefan gdzieś zgubił faktury za zakupy… Dębek jest oburzony takimi oskarżeniami! Nieoczekiwanie oczom przyjaciół ukazuje się rozradowana Halinka - obładowana niezliczoną ilością zakupów.

2409
Wika nęka Igora telefonami. Kiedy w końcu Nowak oddzwania, kobieta błaga o spotkanie - nie może bez niego żyć! Marta radzi Igorowi, żeby był twardy i unikał wszelkich kontaktów z rozhisteryzowaną kobietą - tylko tak może to skończyć. Ale czy oboje zdają sobie sprawę, do czego jest zdolna zraniona Wiktoria? Dominik i cała rodzina Bergów żegna Kasię, wyjeżdżającą na studia do Madrytu. Czy związek Dominika i Kasi wytrzyma próbę czasu i… odległości?Bogdan zwierza się matce, że z Joanną szukają opiekunki. Maria jest oburzona - ktoś obcy ma zajmować się jej wnuczką! Norbert chce zorganizować swoją urodzinową imprezę w uczelnianym klubie “Olimp”. Okazuje się jednak, że klub właśnie jest zamykany! Zdenerwowany chłopak dowiaduje się, że stoi za tym przewodnicząca samorządu studentów - Agata. Norbert obiecuje kolegom, że impreza się odbędzie.