Premiera od 29 lipca 2019.
Streszczenia odcinków 2917 - 2920.

2917

Tosia ucieka z lekcji i przyprowadza do domu Ajkę i Aleksa. Towarzystwo urządza sobie sesję zdjęciową. Kiedy Ajka zauważa Ulę, każe jej się przyłączyć i pozować bez bluzki. Inaczej wrzuci do sieci upokarzający ją filmik z przeprosin! Ula nie wytrzymuje - pluje Ajce w twarz!!! Elżbieta coraz dziwniej się zachowuje - w pracy jest opryskliwa, w domu bardzo nieprzyjemna dla Julki. Kiedy doprowadza małą do płaczu, Igor decyduje się interweniować! Dochodzi do kłótni. Darek dostaje zawiadomienie, że jego kara się skończyła i może dalej wykonywać swój zawód. Aneta mówi mu, że teraz może pożegnać się już z Jarogniewem. Tylko czy Żbik się na to zdobędzie?

2918

Ula w rozpaczy - Ajka, z zemsty, wrzuciła upokarzający ją filmik do internetu. Cała szkoła śmieje się z niej i przedrzeźnia! Tosia próbuje pocieszyć Ulę - ale ta wykrzykuje, że jej nienawidzi! A wieczorem zaczyna się ciąć cyrklem po nogach. Roma pokazuje producentowi swój program ze znajomą podróżniczką - ten stwierdza, że jest świetny! O wiele lepszy od wywiadów Marty… Kiedy Konarska wraca z “odwykowego” wyjazdu, nie poznaje swojej redakcji! Na dodatek dostaje ostry ochrzan od producenta… Plan Romy działa! Darek przekonuje Jarogniewa, że wcale nie ma zamiaru się z nim rozstawać! Jaro w końcu się łamie - myślał, że ze Żbikiem będzie tak, jak z jego ojcem, który go zostawił… Darek widzi, ile dla chłopca znaczy ten temat - postanawia odnaleźć ojca Jarogniewa!

2919

Marta w superformie pojawia się w pracy. Swoim wigorem i profesjonalnym zachowaniem przypomina wszystkim, kto tu jest gwiazdą. Roma nie może się z tym pogodzić. Fabrykuje i podrzuca Marcie prezent od byłego gościa programu - butelkę whisky. Wykończonemu pracą Brunowi ochroniarze-dilerzy kolejny raz proponują narkotyki… Tymczasem Jarek i Eliza są zgodni, że trzeba odwołać ślub. Młody Berg uważa, że Eliza powinna pogodzić się z ojcem - inaczej straci go już na zawsze. Cielecki z kwiatami przeprasza córkę - czy jest szczery? Paweł ratuje Beatę od natrętnego klienta. Dochodzi między nimi do rozmowy, z której wynika, że w Beacie tli się jeszcze uczucie do Pawła. Ten decyduje zawalczyć o dziewczynę. Tylko jak to powiedzieć Anastazji, która śle do niego tęskne smsy ze szpitala?!

2920

Marta zjawia się w pracy… na kacu-gigancie! Potyka się, język jej się plącze. Roma tryumfuje. Udając współczucie, proponuje Konarskiej klina - daje jej piersiówkę z alkoholem. Na nagraniu Marta pojawia się już kompletnie pijana, po czym robi coś… nieprawdopodobnego! Anastazja budzi się z omdlenia w szpitalu - z żalem widzi przy swoim łóżku Tomka, a nie Pawła… Tymczasem Paweł odnajduje na postoju taksówek Beatę - chce z nią koniecznie porozmawiać. Dziewczyna nie ma na to żadnej ochoty - prawie potrąca natręta!!! Bruna od rana roznosi energia - przyjaciele są zdziwieni, skąd ma tyle siły… Tymczasem Norbert proponuje swojej klasie, by każdy narysował swoją linię życia. Intrygujący jest rysunek Leny - wszystkie drogi są dla niej zamknięte! Norbert zachodzi w głowę, jaki problem ma dziewczyna.