Na Wspólnej – Skorumpowany policjant, walka o życie i zakochana opiekunka – streszczenia odcinków

Premiera od 6 marca 2017.
Streszczenia 2437-2440.

2437

Marta odkrywa, że Elżbieta jest w ciąży! Konarska próbuje przekonać przyjaciółkę, żeby powiedziała Igorowi o dziecku. Niespodziewanie Nowak wpada do mieszkania Marty – błaga ukochaną o rozmowę. Czy Elżbieta da mu szansę? Sławek planuje bezpiecznie przywieźć do prokuratury jedynego świadka mogącego obronić Roberta – dziewczynę Aleksa. Dziedzic liczy na to, że Denirowski – wiedząc o tym – wykona fałszywy ruch… Ten, gdy tylko dowiaduje się o nowym świadku, nachodzi Weronikę i zaczyna ją zastraszać! Joachim – brat Anastazji – wpada na Wspólną z zakrwawioną twarzą! Tomek udziela mu pomocy, chociaż chłopak zachowuje się agresywnie wyklinając napastników. Anastazja jest wdzięczna młodemu Nowakowi.

2438

Weronika boi się o życie swoich dzieci. Sławek uspokaja ją, że jej domu pilnuje policja. Tymczasem Roztocka i Dziedzic muszą bezpiecznie dowieźć do sądu jedynego świadka. Dziewczyna Aleksa jest roztrzęsiona – wie, że może zginąć z rąk Denirowskiego. Okazuje się, że jeden z policjantów jest skorumpowany! Maks odbiera ze szpitala Zdybicką. Kobieta jest bardzo szczęśliwa – wreszcie jest z dzieckiem! Ale i z Maksem nie unika bliskości… Nocą sielanka zamienia się w dramat – Ilona rozpaczliwie wzywa Brzozowskiego, błagając o ratunek! Zosia wypytuje Franka o rodzinę – chce obejrzeć ich dawne zdjęcia. Po południu Franek wyznaje bratu, że jest zakochany! Tymczasem Zosia z czułością wpatruje się w wykradzioną Bergom fotografię na której jest Bogdan.

2439

Lekarze przetoczyli Ilonie krew. Twierdzą, że krwotoki nie powinny się już powtórzyć. Jednak po badaniach okazuje się, że wyniki są bardzo złe. Maks jest załamany – przegrywają wyścig z nowotworem. Zdybicka, płacząc, żegna się ze swoim synkiem… Monika spotyka się z Łukaszem – swoim dawnym kolegą. Mają wspólnie zorganizować zjazd szkolny. Jednak Dyrma – nieustannie prawiąc Cieślikowej komplementy – wyraźnie ma inny cel… Tymczasem Damian umawia się w parku z atrakcyjną kobietą! Norbert wita Czarka – gwiazdę jubileuszu uczelni. Pojawienie się Agaty na obu panach robi ogromne wrażenie – dziewczyna wygląda zachwycająco! Czarek próbuje ją poderwać, ale nie jest to łatwe… Na osobności Norbert przeprasza za to, że ją obraził.

2440
Do operacji Mani pozostało zaledwie kilka dni, a Szulcom brakuje aż 60 tysięcy złotych! Wojtek nagrywa apel do internautów – Żaneta jednak boi się, że nie uda im się zebrać wszystkich pieniędzy. Niespodziewanie Szulcowa otrzymuje… przesyłkę z brakującą kwotą! Jest wstrząśnięta kiedy orientuje się, kto jest tajemniczym darczyńcą! Przyjaciele Joachima i Anastazji zapraszają Tomka na imprezę w ich magazynie. Nowak jest zdumiony wystrojem ich lokum, a później zszokowany słysząc rasistowskie hasła! Robert zostaje wypuszczony na wolność. Weronika czeka na niego – oboje są naprawdę szczęśliwi. W kancelarii czeka jednak Roztocką przykra niespodzianka – oskarżyciel Tadeusiaka zarzuca, że jej prowokacja była bardzo zbyt ryzykowna i stwarzała poważne zagrożenie dla życia świadka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *