Na Wspólnej – Ślub, petycja w sprawie psa i nowe znajomości – streszczenia

Poniżej streszczenia odcinków, które będą mieć premierę od 3 sierpnia 2015.
Zapraszam

2112

Igor dowiaduje się, że ma zostać zwolniony z pracy. Wie, że to zemsta męża Elżbiety. Zdenerwowany jedzie do rywala. Biznesmen zapowiada Igorowi, że zamierza walczyć o żonę. Zaskoczony Roman odkrywa, że jest alkoholikiem. Ma poczucie winy, więc postanawia odwiedzić byłą żonę. Zauroczony Ewą wypytuje o ich wspólną przeszłość. Jacek z ukrycia obserwuje Olę. Celowo wpada na Zimińską i proponuje spotkanie. Dziewczyna waha się. Wieczorem Danka namawia Olę na wyjście. Chce, by córka zapomniała o niepowodzeniach miłosnych.

2113
Marta w tajemnicy dzwoni do Igora. Prosi go o radę w sprawie prezentu dla Olafa. Nie wie, że jej chłopak stał się podejrzliwy i zazdrosny. Olaf sprawdza telefon Marty. Gdy widzi jej korespondencję z Igorem, jest pewien, że ukochana go zdradza. Ola przeprasza Jacka i obiecuje, że da się namówić na spotkanie. Poznaje jednak niepokojące informacje o nieznajomym. Zdenerwowana żąda od Jacka wyjaśnień. Roman wciąż myśli o Ewie. Załamana sytuacją Honorata tłumaczy mu, że Ewa zostawiła go dla innego mężczyzny.

2114
Kinga pojawia się w mieszkaniu Iwona. Namawia go, by nie rezygnował z pracy. Mężczyźnie wydaje się, że to nie jedyny powód jej wizyty. Synowie Berga zbierają podpisy pod petycją o uwolnienie Rity. Wieczorem zrozpaczona Joanna mówi chłopcom, że ich starania pójdą na marne. Rita ma zostać uśpiona. Śledztwo w sprawie zniknięcia Zdybickiej zostaje umorzone. Maks i Kamila stają się sobie coraz bliżsi. Podczas pożegnania Brzozowski całuje pielęgniarkę.

2115
Nadchodzi dzień ślubu Michała i Kingi. Podczas ceremonii panna młoda nie wydaje się szczęśliwa. Zuza ma podpisać umowę o pracę. Ku jej zaskoczeniu okazuje się, że nie zostanie architektem zieleni, lecz modelką. Franek i Jarek przypinają się łańcuchem do bramy schroniska. Nie chcą pozwolić na uśpienie Rity. Weterynarz, który wydał wyrok na psa, nie daje za wygraną. Przeskakuje ogrodzenie i przygotowuje śmiertelny zastrzyk. Przybyli na miejsce policjanci interweniują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *