Na Wspólnej – Smutek, przyjęcie i bijatyka – streszczenia odcinków

Poniżej opis trzech odcinków, które zobaczymy przed Świętami.
Oczywiście w Wigilię zmiana w ramówce.

2192

Roztocka nie może pogodzić się ze śmiercią Adama. Antosia również – czuje ogromny żal i gniew. Kacperek wciąż nie rozumie, co stało się z jego tatą… Weronika musi zebrać się w sobie i zająć się pogrzebem męża. Wspiera ją siostra Ada oraz mama… Kinga przychodzi do Michała – oboje są ogromnie poruszeni śmiercią przyjaciela. Do Brzozowskiego dociera, jak ważne i ulotne jest rodzinne szczęście. Julia proponuje Michałowi wspólny wieczór. Brzozowski – choć kobieta bardzo mu się podoba – odmawia. Nie jest w nastroju na randki. Julia odczytuje to jednoznacznie i proponuje, aby zakończyć romans… Lekarz diagnozuje u Olafa zwichnięcie stawu barkowego. Każe mu nosić stabilizator i zakazuje treningów! Olaf jest wściekły i załamany. Za trzy tygodnie ma test, który zaważy na jego dalszej karierze. Po powrocie od lekarza, Olaf okłamuje Martę.

2193

Podopieczna Honoraty i Romana – Paulina zamiast iść do szkoły, śledzi Olafa. Jest nim zauroczona! Dziewczyna trafia do klubu sportowego, w którym pracuje Olaf – kiedy dostaje ulotkę z jego zdjęciem, jest przeszczęśliwa! Tymczasem do Honoraty dzwoni wychowawczyni Pauliny – chce wiedzieć dlaczego dziewczyny już pierwszego dnia nie ma w szkole! W szkole Danki źle się dzieje – grupa chłopaków znęca się nad nauczycielem! Pomimo interwencji Zimińskiej uczniowie nadal poniżają swojego wychowawcę. Danka wie, że sprawa jest poważna – wzywa ich rodziców. Nie jest zaskoczona, kiedy pokrzywdzony nauczyciel prosi ją o wolny dzień… Cieślik ma dość lekcji angielskiego – odprawia nauczycielkę! Postanawia zająć się sprawą bezdomnego małżeństwa, o którym mówił mu Marian. Załatwia lokum dla inwalidki i jej męża. Do Damiana dociera, że nie w Brukseli, ale w Warszawie może więcej zdziałać dla potrzebujących. Stanowczo oznajmia żonie, że zostają w Polsce!

2194

Radek wyzywa na pojedynek Olafa. Ten – pomimo potwornego bólu – podejmuje wyzwanie. Ratuje się ogromną ilością leków przeciwbólowych. W efekcie – wioząc Martę z Ksawerym – Olaf zasypia za kierownicą! Niemal dochodzi do wypadku. Marta jest przerażona. Mężczyzna tłumaczy, że to ze zmęczenia. Wieczorem Kubicki spotyka się ze starym znajomym dilerem. Mówi mu, że potrzebuje silniejszych środków przeciwbólowych. Zuza i Kamil organizują przyjęcie dla Tosi – chcą, żeby poznała całą rodzinę. Dziewczynka jest bardzo szczęśliwa. Niespodziewanie Zuza dostaje wezwanie na casting do reklamy biżuterii. Śpiesząc się, na parkingu blokuje auto jakiegoś przystojnego mężczyzny. Na castingu pojawia się Magda, była profesjonalna modelka agencji. Dziewczyna za wszelką cenę chce wygrać casting! Jarek jest załamany i wściekły na Elizę. Nieustannie się z nią kłóci. Młody Berg razem z kolegami wybiera się do pubu. Pijany Jarek natrętnie zaczepia jakąś dziewczynę. Dochodzi do ostrej bójki z jej kolegami! Po bijatyce młody Berg jako jedyny, nie wraca do domu. Zaniepokojona Eliza czeka na niego do późna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *