Na Wspólnej – Spadek, gazeta młodzieżowa, zdrada i recenzja – streszczenia odcinków

Streszczenia odcinków 2568 – 2571.
Premiera od 23 października 2017.

2568
Matka Jakuba namawia Elżbietę, żeby przyjęła spadek i zrobiła dobry użytek z pieniędzy. Ela się decyduje – postawi na nogi fundację, którą niegdyś kierowała. Spadek po Jakubie przeznaczy na potrzebujące dzieci. Igor ostrzega ukochaną, że te miliony ściągną na nich kłopoty. Ostrowski jest bardzo poirytowany awarią sprzętu na swoim oddziale, przez co odwoływane są kolejne operacje! Nieoczekiwanie do ordynatora przychodzi przedstawiciel z ofertą nowego sprzętu medycznego. Na początek współpracy handlowiec proponuje Ostrowskiemu darmowe, dwutygodniowe szkolenie w Miami na Florydzie. Sandra z Michelem są bardzo podekscytowani – wyszła ich płyta i dziś mają udzielić wywiadu dziennikarce muzycznej! Kobieta – umówiona przez Hebla – wychwala młodych artystów, dopóki na jaw nie wychodzi, że nawet nie słyszała ich płyty. Sandra i Michel krytykują jej nieprofesjonalne zachowanie. Jaką ocenę da im obrażona dziennikarka?

2569
Danka wyjeżdża do chorej matki. Tymczasem Marek wciąż myśli o pocałunku z Natalią. Okazuje się, że ona także. Popławska wyznaje, że liczy na jego odwiedziny. Przez cały dzień Marek jest bardzo rozkojarzony. Czy potrafi się oprzeć takiej pokusie? Sandra i Michel otrzymują od recenzentki fantastyczną ocenę płyty! Teraz muszą pomyśleć o wideoklipie. Tymczasem Elizę czeka spotkanie z nowym szefem. Niestety, przed wejściem do biura dziewczyna zostaje bez części garderoby! Ale najgorsze dopiero przed nią. Tomek odwiedza Beatę, która sprzedaje kawę na nadwiślańskiej plaży. Dziewczyna jest mile zaskoczona. Pociesza Nowaka mówiąc, że po ucieczce Anastazji wszystko się jakoś ułoży. Wyznaje, że też jest samotna, ale jakoś sobie radzi. Tomek jest wdzięczny Beacie za przyjacielską rozmowę i prosi ją o numer telefonu.

2570
Marek spędził upojną noc z Natalią! On ma wyrzuty sumienia, ona nie. Kiedy dzwoni Danka, Natalia prosi kochanka żeby nie odbierał. Niespodziewanie, Zimińska wraca do Warszawy. Czyżby się czegoś domyślała? Prezes garbarni podejrzewanej o trucie ludzi niespodziewanie zaprasza Weronikę do firmy. Chce jej pokazać, że nic nie można zarzucić jego zakładowi. Tymczasem Robert tłumaczy synkowi, że się przeprowadził i zabiera Stasia do domu Weroniki. Nagle wpada tam jego zirytowana żona! Basia dostaje polecenie od szefa. Ma stworzyć czasopismo dla młodzieży. Kiedy słyszy o tym Kuba – wybucha śmiechem! Według niego mama to „lamuska”. Co innego Krzysztof! Basi jest przykro. Czy się podda?

2571
Elżbieta oznajmia Igorowi, że zdecydowała się przyjąć wielomilionowy spadek po Jakubie. Nowak nie wie już w jaki sposób powstrzymać partnerkę. Dzięki podsłuchowi ukrytemu w maskotce Julki, o decyzji Elżbiety dowiadują się gangsterzy. Natychmiast postanawiają porwać córkę Nowaka! Marek ponownie spotyka się z Natalią. Kochanka robi mu wyrzuty, że zapomniał o jej urodzinach. Zimiński przygotowuje dla niej niesamowitą niespodziankę. Kiedy Marek zakłada kochance piękny naszyjnik, Danka niespodziewanie pojawia się w restauracji! Smolny radzi żonie, żeby odpuściła sobie pracę nad młodzieżowym pismem. Basia jednak się nie poddaje – prosi Kubę o inspiracje. Oglądając w Internecie filmiki polecone przez syna, ocenia je bardzo nisko. Oburzony Kuba stwierdza, że w takim razie niech sama założy vloga! Basi nie trzeba dwa razy tego powtarzać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *