Na Wspólnej – Spotkanie z psychologiem, poszukiwania pracy i lider sprzedaży – streszczenia

Premiera od 4 maja 2015.
Co tym razem wydarzy się u bohaterów?

2062
Smolny zgłasza się do psychologa. Ten widzi, że Krzysztofowi brakuje motywacji do leczenia agresji. Proponuje mu terapię grupową. W domu Smolnego znów ponoszą nerwy, gdy dowiaduje się, że Basia powiedziała jego matce o jego problemach. Marta bezskutecznie poszukuje pracy. Powinna także wyprowadzić się z mieszkania Igora. Olaf proponuje jej wspólne wynajęcie mieszkania. Marek przygotowuje się do prezentacji produktów AGD na nowym osiedlu. Okazuje się jednak, że ktoś już go uprzedził. Zimiński prosi Dębka, by pomógł mu odnaleźć sprawcę.

2063
Michał udziela wywiadu w programie „Dzień dobry TVN”. Zapytany, czy ma żonę, Brzozowski odpowiada zgodnie z prawdą, że jest rozwiedziony. Prezenterka podchwytuje ten fakt. Kinga, która ogląda program, postanawia wyprowadzić się od Michała. Pracownica opieki społecznej sugeruje Henrykowi, żeby poszukał dla Ludwiki specjalistycznego ośrodka. Magnowski naradza się z Rafałem i Agnieszką. Marek zjawia się w firmie na cotygodniowe podsumowanie. Okazuje się, że liderem sprzedaży jest Dębek. Zimiński uświadamia sobie, że Stefan go oszukał.

2064
Jarek bierze wolne w pracy, by spędzić z Elizą romantyczny dzień. Zjawia się z kwiatami w pubie, w którym jego ukochana pracuje. Dowiaduje się jednak, że Eliza straciła posadę. Na oddziale, na którym pracuje Kamil, pojawia się nowy pacjent – Heblewski. Mężczyzna jest apodyktyczny i roszczeniowy. Tylko Hofferowi udaje się go okiełznać. Ostrowski decyduje, że to Kamil przeprowadzi operację u kłopotliwego pacjenta. Henryk zawiadamia rodzinę i policję o zniknięciu Ludwiki.

2065
Smolny rozpoczyna terapię. Jednak pierwsze spotkanie z grupą wsparcia nie przynosi rezultatów. Krzysztof wpada w złość, gdy zastaje w domu swoją matkę. Heblewski dowiaduje się, że Kamil będzie go operował. Szybko nakazuje komuś sprawdzić lekarza. Dziwne zachowanie pacjenta sprawia, że Hoffer także postanawia dowiedzieć się o Heblewskim czegoś więcej. Marta jedzie do redakcji po swoje rzeczy. Ma nadzieję, że szef liczy na jej powrót. Okazuje się jednak, że pracownicy dobrze sobie radzą, a Dominika zajęła jej stanowisko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *