Na Wspólnej styczeń 2015 Monika traci wzrok i powraca siostra Dominika – streszczenia

Streszczenia trzech odcinków, które zobaczymy na początku stycznia 2015.

ODCINEK 1995

Marta jest wkurzona na Filipa – ośmielił się ją krytykować przy synku. Uświadamia Konarskiemu, że to jej sąd powierzył opiekę nad Ksawerym… Były mąż każe jej sobie przypomnieć, jakie to uczucie patrzeć na pijanego rodzica!

Roman w końcu pozbywa się prostytutek ze swojego domu w Krówkach! To jednak nie koniec kłopotów – Brodatego wyrzuciła z domu żona! Teraz Hoffer musi udowodnić Marylce, że kolega w „jego” burdelu nie dopuścił się zdrady. Czy nagranie z ukrytej kamery nie pogorszy jednak sytuacji Brodatego?

Kasia (Julia Chatys) i Franek (Natan Czyżewski) błagają Joannę (Anna Cieślak), żeby pogodziła się z ich tatą. Budzyńska w końcu odpuszcza – wybacza Bogdanowi… Monika wariuje ze szczęścia – podwójny ślub się odbędzie! Jednak te emocje powodują u niej coś bardzo niepokojącego…

ODCINEK 1996

Monika jest przerażona – straciła wzrok! Bojąc się, że Damian (Waldemar Błaszczyk) odwoła ślub, ukrywa to przed nim… Jak długo jej się to uda? I najważniejsze – czy da się uratować wzrok Moniki?

Żaneta jest cały czas obrażona na Wojtka. Żali się Bretnerowi (Karol Wolski), że ma potwornie zaborczego męża. Darek stwierdza, że przy nim Żaneta czułaby się dużo swobodniej, po czym… namiętnie ją całuje!

Siostra Dominika uważa, że brat powinien mieć prawo dysponowania swoją wygraną. Chłopcu się to podoba. Dagmara (Agata Góral) każe Renacie (Marta Jankowska) i Sławkowi (Mariusz Słupiński) przelać pieniądze na jej rachunek. Ich protesty cichną, gdy słyszą, że są dla Dominika obcymi ludźmi!

ODCINEK 1997

Damian jest bardzo przejęty stanem Moniki – chce ją zabrać do szpitala. Ziębówna robi narzeczonemu totalną awanturę. Uważa, że Damian jest podły – robi to, by nie wziąć z nią ślubu!

Ewa spotyka kompletnie przybitego Radka (Piotr Michalski) – jego wieloletni przyjaciel zginął podczas wyprawy w Himalaje! Wichrowski ma wyrzuty sumienia, że nie powstrzymał kolegi przed wyprawą… Ewa bardzo mu współczuje – co zaczyna niepokoić Naczelnego (Janusz Chabior)…

Renata i Sławek bardzo przeżywają to, jak zostali potraktowani przez siostrę Dominika. Przecież traktują obcego chłopca jak własnego syna! Dominikowi jest bardzo głupio… Kiedy Dagmara przychodzi by zabrać go do banku po jego pieniądze – ten niespodziewanie odmawia… Dziewczyna wpada w szał!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *