Na Wspólnej – Surogatka, rozwód i powrót tajemniczej dobrodziejki

Premiera 15 maja 2017.

2476

Jest odpowiedź na ogłoszenie Elżbiety poszukującej surogatki. Kobieta, która zdecydowała się urodzić dla niej dziecko nie ukrywa, że potrzebuje pieniędzy. Ela jest bardzo podekscytowana… Jak zareaguje Igor? Zięba ma dzisiaj imieniny. Planuje przyjęcie w barze, ale nie zamierza zapraszać żony… Wieczorem Maria słyszy głośną muzykę dobiegającą z jej lokalu – przychodzi tam z interwencją i widzi… Włodka tańczącego w objęciach młodszej od niej blondynki! Kinga mówi prawdę swoim współpracownikom – nagrodzoną reklamę wymyśliła Roma! Lenarska z przekąsem dziękuje Brzozowskiej za uznanie… Kinga ma już serdecznie dość – składa wymówienie.

2477

Maria od rana źle się czuje. Skarżąc się Tomkowi na to, że widziała wczoraj Włodka w objęciach innej kobiety, zażywa tabletkę na serce. W barze chłopak alarmuje Ziębę – ten natychmiast rusza na pomoc żonie! Znajduje Marię leżącą bez ruchu… Zięba najpierw jest przerażony, ale po chwili wyznaje Marii, że chce rozwodu! Elżbieta bardzo się denerwuje – surogatka pospiesza ją z podjęciem decyzji. Mówi, że dziś po południu spotyka się z inną parą pragnącą dziecka. Ela jest zdesperowana – nachodzi Igora w pracy i prosi go, żeby zgodził się na matkę zastępczą dla ich dziecka! Nicole chce iść do pracy, Mikołaj się nie zgadza – sam potrafi utrzymać rodzinę. Leśniewscy znowu się kłócą – Honorata mówi Romanowi, że ma tego dość. Tymczasem Mikołaj nie rzucał słów na wiatr – znajduje dodatkową pracę.

2478

Rankiem Maria budzi śpiącego w barze Włodka. Wciąż nie może uwierzyć w to, że po tylu latach wspólnego życia jej mąż chce rozwodu. Zięba jest bezwzględny – oświadcza, że żałuje tych wszystkich lat. Maria jest zdruzgotana… W końcu zgadza się na rozwód – ale Włodek ma się natychmiast wyprowadzić! Ostrowski przechodzi terapię antylekową u Kamila. Mimo protestów ordynatora, Hoffer trzyma go w zamkniętym na klucz mieszkaniu. Oczywiście, nie jest to łatwe… Tymczasem w szpitalu dyrektor Kolenda zbiera haki na nieobecnego Ostrowskiego! Maks stara się wszystkimi sposobami dowiedzieć, czy leczenie Ilony daje jakiś skutek. Tymczasem w szpitalu zjawia się ojciec Zdybickiej – błaga ją o wybaczenie. Ilona jednak nie chce z nim rozmawiać. Czy ojciec zdoła ją przekonać, żeby mu uwierzyła?

2479

Olaf szczęśliwy – dostaje swoją pierwszą prowizję i etat. Aldona – właścicielka biura nieruchomości – jest z niego bardzo zadowolona, co wzbudza potężną zazdrość Witka. Wieczorem Kubicki wręcza Marcie kwiaty i małe czerwone pudełeczko! Roman przynosi informację – zatrzymano prezesa developera, który oszukał Mikołaja i Nicole. Może jest szansa na odzyskanie choć części pieniędzy. Mikołaj zaczyna pracę jako przewoźnik osób. I od razu wpada w ostry konflikt z taksówkarzami! Za namową Smolnego przyszła gwiazda – Marcelina – obdarowuje kolejnych poszkodowanych przez los. Krzysztof jest zadowolony – media i internauci rozpływają się nad tajemniczą ofiarodawczynią. Uśmiech schodzi mu z twarzy, kiedy Marcelina oświadcza, że chce się ujawnić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *