Na Wspólnej – Szantaż, nowy pracownik i sanatorium – streszczenie

Premiera od 25 kwietnia 2016.

2261

Julia mówi Michałowi, że nie będzie miała żalu, jeśli ją zostawi. Brzozowski zapewnia ją, że razem przejdą przez ten trudny okres. Tymczasem Zdrojewską zaczyna szantażować kobieta, od której kupiła zapis USG! Włodek schudł 3 kilogramy! Maria jest dumna – głównie z siebie… Obiecuje Ziębie, że to dopiero początek drogi do smukłej sylwetki! Włodek jest załamany… Na pocieszenie wymyka się do pobliskiej cukierni – a tam niespodzianka! Do Maksa przyjeżdża matka. Izabela jest bardzo niemile zaskoczona, kiedy w mieszkaniu syna wita ją Zdybicka. Tymczasem Urząd Skarbowy blokuje konto firmy Maksa i Ilony. Przedsiębiorstwu grozi upadek.

2262

Eliza nie może darować Jarkowi, że uwiódł ją w internecie. Uświadamia Bergowi, że to było chore – zaczęła się go bać! Żąda, by chłopak wyprowadził się z mieszkania Bruna… Zdziwiony Roman dostaje pismo ze skierowaniem do sanatorium. Okazuje się, że to inicjatywa Kamila. Hoffer jest oburzony – nie jest emerytem, nic mu nie dolega i nigdzie nie pojedzie! Skarży się Włodkowi – uciemiężeni mężczyźni wpadają na iście diabelski plan… Weronika dowiaduje się od koleżanki Iriny, że dziewczyna przed zaginięciem pracowała w nocnym klubie o podejrzanej reputacji. Roztocka postanawia odwiedzić ten klub jako klientka.

2263

Maks i Ilona proszą naczelnika Urzędu Skarbowego, żeby odblokował im konta – ich firma zbankrutuje! Na mężczyźnie nie robi to żadnego wrażenia. Zdybicka mówi Maksowi, że pozostaje im tylko… dać łapówkę! Brzozowski absolutnie się nie zgadza. Ale czy Ilona go posłucha? Smolny wychodzi z marazmu i zaczyna sypać pomysłami na swój własny biznes! Potrzebne mu pieniądze. Postanawia – bez wiedzy Basi – sprzedać ich niedokończony dom za dużo niższą cenę… Jarek chce wyjechać z Polski. Kiedy dowiaduje się o tym Eliza, robi mu awanturę. Zarzuca Bergowi, że – jak zwykle – zachowuje się bardzo niedojrzale! Jarek uświadamia dziewczynie, że robi to tylko po to, by przestać ją kochać.

2264

Ola spędza noc u Klaudii! Dziewczynom jest ze sobą bardzo dobrze… Kiedy Zimińska wraca do domu, gubi się w kłamstwach. W końcu mówi rodzicom, że ma… chłopaka! Zimińscy są uszczęśliwieni – a jak zareaguje Klaudia?! Dominik robi Kasi wielką niespodziankę – wynajmuje dla nich mieszkanie! Prosi szczęśliwą ukochaną, żeby to na razie była ich tajemnica… Tymczasem Bergowie dowiadują się z telewizji, że ordynator Godlewski został zawieszony. W kancelarii Weroniki i Agnieszki zjawia się Darek – odrzucony kandydat na aplikanta. Mężczyzna twierdzi, że rekrutacja została przeprowadzona nieprawidłowo. Zamierza podać kancelarię do sądu! Wieczorem Darek ląduje z Weroniką w nocnym klubie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *