Na Wspólnej – Testerka wierności, adorator Sandry i kłopoty Smolnego- streszczenia

Jako, że Na Wspólnej nie znika z ramówki będę przez cały okres wakacyjny umieszczać streszczenia.
Tym razem do 9 lipca 2015.

2092
Blanka nie wraca na noc do domu. Zdenerwowana Danka spotyka przemarzniętą dziewczynę dopiero rano, w drodze do pracy. Po południu Danka wzywa do siebie Mrowińskich. Dochodzi do sprzeczki pomiędzy Joanną i Frankiem, który nie akceptuje wizji posiadania przyrodniego rodzeństwa. Norbert stara się zaimponować Sandrze finansowo. Pragnie też ostrzec ją przed Andrew, ale bezskutecznie. Producent telewizyjny obiecuje dziewczynie udział w teledysku, a potem wykorzystuje jej naiwność…

2093

Basia ma nadzieję na poprawę relacji pomiędzy synem i Łucją. Jednak dziewczyna oświadcza Brzozowskiemu, że ma już nowego chłopaka i wyjeżdża z nim do Indii. Kasia i Jasiek wybierają sie na koncert. Dominik towarzyszy im ku niezadowoleniu Jaśka. Kiedy oczyszczeni z oskarżenia o gwałt uczniowie zjawiają się w szkole, Danka zawiesza ich w prawach ucznia. Po południu odwiedza Blankę i namawia ją do powrotu do szkoły.

2094
Ludwika wpada w szał – demoluje kuchnię i szarpie się z Henrykiem. Nagle Magnowski chwyta się za serce i upada na podłogę. Detektyw informuje Monikę, że dotychczas nie udało mu się zdobyć żadnych dowodów niewierności Damiana. Proponuje klientce skorzystanie z usług testerki wierności. Ola i Daniel spędzają romantyczne popołudnie.

2095
Testerka wierności, wynajęta przez Monikę, nawiązuje kontakt z Cieślikiem. Udając niegroźną kontuzję, zwabia senatora do domu, aby opatrzył jej ranę. Basia przypomina Kubie o wizycie u neurologa. Przestraszony chłopak dzwoni do ojca, który niebawem pojawia się w Warszawie. Agnieszka usiłuje przekonać Rafała do oddania Ludwiki do domu opieki, jednak on nie akceptuje takiego rozwiązania.

2096
Marta rozpoczyna pracę nad reportażem dotyczącym znęcania się nad wychowankami jednego z domów dziecka. Elzbieta zaprasza Nowaka do siebie. Rafał z Agnieszką odwiedzają ośrodek dla chorych na alzheimera. Ludwika może zostać tam przyjęta. Mimo tego, że placówka i personel wzbudzają zaufanie, Sobczak nieustannie ma wątpliwości, czy oddać matkę do domu opieki. Andrew zaprasza Sandrę na plan zdjęciowy. Norbert i Bruno wpadają na nowy pomysł dotyczący zdobycia pieniędzy.

2097
Smolny, będąc na głodzie narkotykowym, wyżywa się na sekretarce. Jest szczęśliwy, gdy Tymon w końcu dostarcza mu kolejną dawkę marihuany. Wieczorem Smolny, będąc pod wpływem narkotyku, wsiada do samochodu. Zostaje zatrzymany przez policję. Olaf jest zazdrosny jest o Martę, która przygotowuje się do kolejnego służbowego wyjazdu z Igorem. Roman stara się interweniować w sprawie szalejących na parkingu motocyklistów i zostaje przez nich zaatakowany.

2098
Smolny jest przesłuchiwany na posterunku. Okazuje się, że w jego organizmie wykryto duże stężenie narkotyku. Nie chce wyjawić, od kogo kupił marihuanę i grozi mu areszt. Tymczasem Basia staje się coraz bardziej nerwowa. Jola, testerka wierności, zaczyna poważnie uwodzić Cieślika. Sandra jest zakoczona tym, co zobaczyła na planie zdjeciowym, na który zaprosił ja Andrew.

2099
Ola ma pretensje do Daniela, który wciąż nie jest w stanie zapomnieć o rozstaniu z Łucją. Ludwika decyduje się na przeprowadzkę do ośrodka opieki. Igor spotyka się z Elżbietą w jej nowym mieszkaniu. Gdy odmawia zostania na obiedzie, Ela wpada w gniew i wychodzi, trzaskając drzwiami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *