Na Wspólnej – Testy sprawnościowe, klasowa wycieczka i zeznania na Prokuraturze – streszczenia

Premiera od 25 stycznia 2016.

2209

Bogdan składa doniesienie do prokuratury – chce, żeby Godlewski został ukarany za śmierć Mateuszka. Mecenas uświadamia Bergowi, że razem z żoną będą musieli złożyć zeznania. Joanna jednak kategorycznie odmawia i żąda, aby Bogdan wycofał oskarżenie! Ula mówi Kamilowi o pierwszej miesiączce Tosi – uważa, że tata powinien z nią porozmawiać. W pracy Hoffer spotyka rodziców swojej nowej pacjentki, Mai. Jaworscy są cenionymi lekarzami. Oboje wyraźnie nie ufają Kamilowi. Żądają natychmiastowej diagnozy choroby ich córki. Olaf, wbrew temu, co obiecał Marcie, podchodzi do egzaminu trenerskiego. Kupuje od dilera mocniejszy niż dotąd środek i… osiąga świetny wynik! W chwili, gdy Olaf odbiera gratulacje od egzaminatorów, do klubu wchodzi Marta. Nie może uwierzyć w to, co widzi.

2210

Weronika uświadamia Kamysowi, że wie dlaczego ten tak boi się Solskiego. Ostrzega Jerzego, że jeśli sprawa wypadku pod Tarnowem wypłynie, będzie skończony jako adwokat. Kamys próbuje się tłumaczyć, przyznaje, że popełnił błąd. Roztocka nie może pojąć, jak Jerzy – ze strachu – mógł zdradzić Adama, swojego przyjaciela… W przeddzień rozprawy Solski spotyka się z Roztocką i próbuje przekupić ją obietnicą kariery. Wieczorem Weronika otrzymuje „głuche” telefony a w jej kancelarii pojawia się przerażona Klara… Marta ma ogromny żal do ukochanego, że tak perfidnie ją okłamał. Całkowicie straciła do niego zaufanie! Olaf próbuje się tłumaczyć, ale to nie koniec jego problemów. W pracy Radek oskarża go o to, że zdał egzamin na dopingu! Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny. Zdenerwowany szef każe Olafowi zrobić testy – w przeciwnym razie będzie zwolniony! Michał, choć bardzo mu zależy na Julii, ma wątpliwości, czy chce z nią zamieszkać na stałe. Kobieta jest bardzo zawiedziona. Okłamuje jednak Kingę i mówi jej, że Michał bardzo chce, by razem zamieszkali. Wściekła Brzozowska natychmiast zabiera mężowi synka!

2212

Gosia wyjeżdża z II b na obiecaną wycieczkę. Niestety, aura nie dopisuje – znudzona młodzież zaczyna kombinować nad czymś, co zabiłoby nudę. Nagle w pensjonacie wybuchają krzyki i płacz – jedna z uczennic- Iza, popełniła samobójstwo. Zimińska próbuje ratować uczennicę. Okazuje się, że całe zdarzenie było perfidnym żartem! Gosia nie wytrzymuje i policzkuje Izę! Marta nie może zrozumieć, dlaczego szef zwolnił Olafa. Wściekła przychodzi do klubu i dowiaduje się prawdy – chodziło o doping! Konarska jest załamana – Olaf nie tylko znowu ją okłamał, ale też narażał własne życie! Kubicki nie ma nic na swoje usprawiedliwienie… Tuż przed rozprawą Roztocka dowiaduje się że przyjaciółka Klary, która miała wystąpić jako jej świadek, nie przyjdzie. Na sali sądowej Solski odgrywa kochającego męża – błaga Klarę, by do niego wróciła. Kobieta nie wytrzymuje – wybucha żalem i wyznaje całą prawdę o mężu… Czy przekona sędziów? Po rozprawie u Weroniki niespodziewanie zjawia się Jerzy. Roztocka dowiaduje się o nowym, istotnym dowodzie w sprawie Solskich.

2212

Joanna, choć przeciwna zemście za śmierć synka, decyduje się złożyć zeznania wspólnie z mężem. Przesłuchanie w prokuraturze to dla Bergów potężna trauma. Pełni żalu i wściekłości nie zauważają, że ich walka bardzo destrukcyjnie wpływa na psychikę Franka… Bruno jest załamany – dzisiaj wraca Lena, a on nie odnalazł jej psa! Boi się, że kobieta go znienawidzi… Nieoczekiwanie, Norbert znajduje ogłoszenie o sprzedaży niemal identycznego yorka. Dla Bruna to ostatnia deska ratunku… Czy Lena da się nabrać? Kamil chce wypisać Maję do domu. Dziewczyna protestuje – przecież cały czas nie wiadomo, co jej dolega. Hoffer podejrzewa, że przyczyna jej choroby tkwi w relacjach z rodzicami. Szczególnie, że po wizycie Jaworskich Maja doznaje kolejnego ataku.

4 odpowiedzi do “Na Wspólnej – Testy sprawnościowe, klasowa wycieczka i zeznania na Prokuraturze – streszczenia”

  1. Nie powinni się tak głupio cackać, powinni normalnie dawać odcinki na Playerze. Nie każdy ma TVN Fabułę, albo czas na oglądanie (o godzinie 11 to większość osób w szkole/pracy siedzi) Już lepiej Polsat traktuje widzów i na Ipli można oglądać od 1 odcinka Pierwszą Miłość lub nawet Samo Życie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *