Na Wspólnej – Ucieczka, delegacja i nowy związek – streszczenia

Premiera od 17 października 2016.

Streszczenia odcinków – 2360-2363

2360

Błażej czeka na Gosię przed jej mieszkaniem – błaga, żeby go nie odtrącała! Zimińska wykrzykuje, że nic do niego nie czuje i nie chce go widzieć! Chłopak jednak nie daje za wygraną i zaczyna ją namiętnie całować… Para ląduje w łóżku! Niezapowiedzianie u Gosi zjawia się Ola… Wojtek – nie mogąc dłużej znieść odrzucenia – oznajmia żonie, że wyprowadzi się do kolegi. Stwierdza z żalem, że Mani nie jest potrzebny taki ojciec, jak on… Okazuje się, że dziewczynka słyszała rozmowę rodziców. Mania błaga mamę, żeby wybaczyła Wojtkowi… Podczas kolejnych zajęć w szkole salsy Zuza trafia na partnera równie słabego jak ona. Hofferowa jest zdecydowana przerwać kurs. Zostaje po zajęciach i oznajmia to Karolowi. Instruktor namawia ją, żeby spróbowała się otworzyć i odnaleźć w sobie namiętne uczucia… Porywa Zuzę w świat emocjonującej, gorącej salsy!

2361

Ola jest totalnie roztrzęsiona, po tym jak zobaczyła swoją siostrę w łóżku z Błażejem. Zimińscy są załamani tą sytuacją… Gosia również jest potwornie nieszczęśliwa. Przychodzi do Oli, żeby wszystko wyjaśnić. Młodsza siostra ją policzkuje! Muszko – nowy sąsiad Romana – wprasza się na wspólny wyjazd na wieś, do Krówek. Popisuje się przed Hofferem swoją strzelbą i wyśmiewa go, gdy Roman mówi, że nie chce polować. W końcu Roman bierze do ręki broń i… rani sąsiada! Tadeusiak przysyła Weronice bukiet czerwonych róż i proponuje spotkanie. Roztocka najwyraźniej nie chce się angażować w związek- nie czuje się na to gotowa. Robert jednak nie odpuszcza- czeka przed domem Weroniki. Wyznaje jej miłość… Para zaczyna się całować! Widzi ich Antosia.

2362

Kuba jest rozgoryczony, gdy okazuje się, że tata nie zabierze go do siebie. Chłopak czuje się zdradzony przez wszystkich… Planuje wyjazd do Hiszpanii! Kradnie Smolnemu kartę kredytową i pod osłoną nocy ucieka z domu! Danka przychodzi do starszej córki – nie rozumie jak mogła zrobić coś takiego Oli! Gosia z trudem panuje nad emocjami. Rozedrgana, szczerze wyznaje mamie w jakiej rozpaczliwej sytuacji się znalazła. Kocha człowieka, z którym nie może być – a siostra ją nienawidzi… Czy ona nie ma prawa do miłości? Eliza jest potwornie wkurzona – Oliwia angażuje Jarka, jako swojego asystenta, do pomocy przy prezentacji. Berg jest szczerze ubawiony zazdrością dziewczyny… Eliza jednak nie żartuje – idzie do szefowej na poważną rozmowę. Jej efekt jest taki, że – na czas spotkań z Jarkiem – Oliwia… wysyła Elizę w delegację!

2363

Eliza wyjeżdża służbowo na dwa dni, a Jarek ma dziś asystować szefowej. Ich współpraca okazuje się niebywale bliska – Oliwia wyzywająco kusi Berga, a po pracy chce go porwać na drinka. Jarek wygląda na zachwyconego zalotami szefowej… Basia odkrywa, że Kuba zniknął z domu – jest przerażona. Smolni natychmiast zaczynają poszukiwania! Dowiadują się od kolegi syna, że Kuba planował uciec za granicę. Tymczasem młody Brzozowski czeka na dworcu – na autobus do Berlina… Nowak umawia się z Wiką – przekazuje jej znaleziony w biurze pendrive jej zmarłego męża. Są tam prywatne zdjęcia Maćka z żoną i ich dziećmi. Wika ogląda je z ogromnym wzruszeniem… Nagle trafia na fotki męża z… kochanką! Jest kompletnie załamana, a Igor popada w jeszcze większe poczucie winy!

Jedna odpowiedź do “Na Wspólnej – Ucieczka, delegacja i nowy związek – streszczenia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *