Na Wspólnej – Ucieczka, kurs aktorski i mediacje – Streszczenia odcinków

Premiera od 13 stycznia 2020.

3005

Rodzice Majki mają pretensje do Zimińskiej – przez nią ich córka waha się, czy dokonać aborcji! Ich rozmowę słyszy Ahmed. Odchodzi kompletnie roztrzęsiony, gdy ojciec Mai mówi mu, że to nie z nim jego córka jest w ciąży! Ahmed przez cały dzień nie odbiera telefonów, a wieczorem Maja czyta w sieci o nastolatku, który popełnił samobójstwo!!! Darek rozpoczyna pracę w „korpo” i od razu stwierdza, że nie jest to miejsce dla niego. Tym bardziej zdecydowany jest być kochankiem Anny, dzięki której ma wrócić do zawodu prawnika… W międzyczasie Żbik pomaga ojcu Jarogniewa, który wybiera się na randkę z Oktawią. Czy dzięki Darkowi Stanisław odzyska miłość sprzed lat? Do klubu przychodzi narzeczony Hanki, która – bojąc się go – spędziła noc u Izy. Mężczyzna szarpie dziewczynę i każe jej wracać do domu. Widząc to, Izabela straszy go policją, a Hani tłumaczy, że nie musi go słuchać… Po tym zajściu na blogu Brzozowskiej pojawia się nowy, ważny temat!

3006

Hanka decyduje, że wyjeżdża z Warszawy – ucieka od partnera-sadysty! Iza popiera ją i przekonuje, że da sobie radę. Po południu w klubie pojawia się narzeczony dziewczyny – przynosi Izie kwiaty i prosi by wpłynęła na zmianę decyzji Hani. Gdy Brzozowska się nie zgadza, mężczyzna… potężnym ciosem powala ją na ziemię!!! Zimińska odwozi Maję do rodziców. Okazuje się, że czeka na nią Ahmed – chłopakowi udaje się porozmawiać z ukochaną i usłyszeć od niej, że go nie zdradziła… Tymczasem Danka przekonuje matkę dziewczyny, że ciąża Majki nie skreśla jej przyszłości! Czy nastolatka ocali swoje dziecko?! Przemek jest załamany – przypadkiem widzi swoją ukochaną z mężem w restauracji! Paweł go zauważa – na jego twarzy pojawia się bezczelny uśmiech. Nastolatek nie ma odwagi podejść do nich… Czy to koniec jego związku z nauczycielką?!

3007

Mikołaj, ledwo wprowadził się do mieszkania Marty, od razu pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Rano jest opryskliwy i niezadowolony, że ktoś śmiał go obudzić! Po południu dochodzi do potężnej awantury na temat wychowywania Ksawerego!!! Mikołaj wychodzi, trzaskając drzwiami… Dagmara i Przemek oddalają się od siebie! Młody Smolny jest pewny, że ukochana spotyka się ze swoim byłym! Po południu Paweł przychodzi na budowę do Przemka – wyśmiewa jego szanse u Dagmary. Dochodzi do szarpaniny! Wkurzony Przemek zapisuje się na kurs aktorski – spotyka tam… Monikę! Do Zimińskiej przychodzi mama Ahmeda – jest zła na syna, że złamał zasady ich tradycji, podejmując współżycie przed ślubem. Jednak z troską wypytuje o Majkę – zapewnia, że dobrze życzy młodym… Tymczasem ojciec wyrzuca Maję z domu!

3008

Ojciec Elizy zapisał Jarka i jego sceniczną partnerkę na konkurs magii! Emi jest bardzo podekscytowana – od razu zarządza próby. Podczas jednej z nich do domu wraca Eliza i widzi dziewczynę w dość dwuznacznej sytuacji z Jarkiem. Cielecka nie zamierza puścić Emi tego płazem! Darek znowu musi gasić pożar u Jarogniewa. Tym razem chłopiec prosi Żbika, żeby… skłócił jego rodziców! Do Darka dzwoni Emilia i błaga go o spotkanie. Kobieta przychodzi do Żbika zapłakana… Roman i Honorata są przerażeni tym, co dzieje się między Martą i Mikołajem – postanawiają działać. Składają swoim dzieciom niezapowiedzianą wizytę… Tymczasem modne buty Ksawerego zostają docenione w szkole przez starszego kolegę. Antek proponuje młodemu Konarskiemu zamianę – odda mu za nie swoją amerykańską czapkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *