Na Wspólnej – Urodziny u psychopaty, kłopoty Igora i honor Smolnego – streszczenia 2238-2241

Premiera od 14 marca 2016.

Odcinek 2238
Tosia oznajmia Hofferom, że chce poznać swojego prawdziwego tatę. Kiedy przychodzi Kornacki, Kamil ostrzega go, że w żadnym przypadku nie może znowu skrzywdzić córki! Rozmowa z córką jest dla Kornackiego bardzo trudna – widać, że Tosia ma do ojca ogromny żal. W końcu dziewczynka wstaje i wykrzykuje mu, że nie chce go znać! Mężczyzna jest wściekły – oskarża Hofferów, że nastawili córkę przeciwko niemu… Norbert spotyka pod blokiem Kalinę, bardzo atrakcyjną trzydziestolatkę. Kobieta nie może sobie poradzić z ciężką paczką. Chłopak chętnie rusza z pomocą. Ku zaskoczeniu chłopaka Kalina przychodzi i zaprasza go do siebie… Kinga błaga Michała, żeby jej pozwolił zabrać Ignasia do Londynu. Julia też go do tego namawia. W końcu Brzozowski się zgadza… Tylko jak powiedzieć Ignasiowi, że zostawia tatę na tak długo? Bardzo trudną rozmowę Michała i Kingi z synem przerywa telefonem Julia – alarmuje, że ma mdłości!

2239
W wydawnictwie Anka prosi Smolnego o pomoc przy segregowaniu ulotek. Ten impertynencko odmawia byłej podwładnej. Na dodatek – korzystając z nieobecności Basi – samowolnie przejmuje negocjacje kontraktu z ważnym klientem. Kiedy Basia dowiaduje się o tym wszystkim, jest wściekła! Zwalnia męża z pracy! Zakochany Konrad uparcie próbuje zaprosić Klaudię na kolejną imprezę. Ola – widząc, że koleżanka zupełnie nie ma na to ochoty – mówi Konradowi, że umówiły się na „babski” wieczór. Wdzięczna przyjaciółce Klaudia proponuje, żeby rzeczywiście spotkały się u niej. Przygotuje dla Oli wyjątkowo romantyczny wieczór… Do Igora i Elżbiety przychodzi mężczyzna, który twierdzi, że kiedyś – jeszcze przed przyjściem Marcinkowej – był księgowym Jakuba. Okazuje się, że brał udział w nieuczciwych machinacjach biznesmena. I że był przez Marcinka zastraszany! Mężczyzna zgadza się zeznać to w sądzie. Elżbieta jest szczęśliwa, a Igor natychmiast zamieszcza informację na swoim blogu.

2240
Dziś Kinga z Ignasiem wylatują do Londynu. Michał jest w potężnej rozterce, bo okazuje się, że – dziwnym trafem – Julia umówiła na dziś ich wizytę u lekarza. W końcu Zdrojewska łaskawie zgadza się pójść sama… Podczas pożegnania na lotnisku Michałowi i Kindze kompletnie puszczają emocje! Klaudia odwiedza Olę – przeprasza za to, że wczoraj praktycznie wyprosiła ją i Daniela z domu. Tłumaczy, że miała słabszy dzień i potężną migrenę. Zimińska nie robi z tego problemu. Zafascynowana Klaudia obserwuje Olę, która bez skrępowania się przy niej przebiera… Basia mówi mężowi, że dopuszcza możliwość przyjęcia go z powrotem do pracy. Jednak zdenerwowany Smolny unosi się honorem i zdecydowanie odmawia! Atmosfera w domu jest tak ciężka, że Kuba pyta się Krzysztofa, czy zamierza się rozwieść z jego mamą.

2241
Tomek zaprasza Łucję na swoje urodziny. Mówi, że zaprosił tylko ją i kilku dawnych znajomych ze studiów. Kiedy Łucja przychodzi do mieszkania chłopaka, okazuje się, że są… sami! Tymczasem Jagoda z kolegą Tomka z pracy znajdują w komputerze Grudniewskiego skradzione Danielowi, nagie zdjęcie Łucji! I mnóstwo – robionych z ukrycia – nagrań z Łucją w roli głównej… Włodek strasznie jęczy widząc zdrowe śniadanie na stole. Maria zgadza się odpuścić mu restrykcyjną dietę, jeśli mąż zacznie trenować pod jej okiem! Zięba się zgadza. Do Igora przychodzi funkcjonariusz CBŚ. Chce wiedzieć, skąd Igor ma informacje o oszustwach finansowych Marcinka, które zamieścił na blogu. Nowak odmawia podania tożsamości swojego informatora. Tymczasem w redakcji pojawia się Jakub ze swoim prawnikiem – chcą przeprosin i wysokiego odszkodowania od gazety. Naczelny – pewny informacji Igora – odmawia. Nikt nie wie, że informator Igora w rzeczywistości jest… kierowcą Marcinka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *