Na Wspólnej – Usiłowanie zabójstwa, okup i dopalacze – streszczenia odcinków

Na Wspólnej od 1 sierpnia 2016.
Streszczenia odcinków 2317-2320.

2317

Malewicz wydzwania od rana do Basi – ma pretensje o zaległy raport. W pracy oświadcza Brzozowskiej, żeby nie liczyła na specjalne traktowanie z powodu ich niedawnej zażyłości. Wieczorem Basia dostaje kolejny telefon – pijany szef bełkocze, że Brzozowska pożałuje, iż tak się nim zabawiła… Po spędzonej wspólnie nocy, Agnieszka i Darek razem przyjeżdżają do kancelarii. Na parkingu spotykają Weronikę – Olszewska jest bardzo zmieszana… Niespodziewanie do kancelarii wpada rozemocjonowany Rafał… Monika dzwoni do córki pana Stanisława – ze smutkiem w głosie informuje ją, że jej ojciec zmarł dziś w nocy… Jeszcze tego samego dnia kobieta razem z bratem zjawia się w Warszawie, żeby zająć się pogrzebem ojca. Kiedy ze smutkiem przeglądają jego rzeczy, nagle córka pana Stanisława mdleje – w drzwiach widzi ojca!

2318

Kinga prosi Michała, żeby nie mścił się na Januszu. Brzozowski protestuje – sadysta musi ponieść karę… Tymczasem Marcin śledzi Janusza. W momencie, kiedy były wychowawca wysiada z samochodu, Bialski rusza na niego z piskiem opon! Norbert jest zdesperowany – musi zacząć zarabiać, inaczej nie będzie miał pieniędzy na studia. Bruno przekonuje w końcu przyjaciela, żeby poszli na trening chippendalsów! Na zajęciach Norbert jest mocno zażenowany, mimo iż trener go chwali. Monika dostaje wiadomość, że musi zgłosić się do Dyrektorki domu opieki. Damian obawia się, że za udział w mistyfikacji śmierci pana Stanisława, jego dzieci podały Monikę do sądu.

2319

Iza pociesza Zdybicką – to nie jej wina, że Wiktorek został porwany… Tymczasem partner Teresy zauważa dziwne zachowanie opiekunki Wiktorka – kobieta twierdzi, że chłopiec jest… jej synem! Porywacz ma dość – dzwoni do Maksa z żądaniem okupu… Joanna namawia Bogdana na urlop tacierzyński. Tymczasem Kasia idzie z Dominikiem na „osiemnastkę” Niny. Tam chłopak dobrze się bawi – niestety, zaniedbując Bergównę. Zdenerwowana Kasia daje się skusić na dopalacz! Tomek oferuje pomoc Elżbiecie, która z założeniem strony internetowej. Sposób, w jaki chłopak to robi, nie pozostawia wątpliwości… Tomek pragnie bliskości z partnerką brata!

2320

Kasia jest w ostrej zapaści po zażyciu dopalacza. Wezwany do szpitala Bogdan z rozpaczy odchodzi od zmysłów. Wydzwania do Dominika – chce się dowiedzieć, co się stało. Kiedy chłopak w końcu się pojawia, Berg rzuca się na niego z pięściami. Marcin zostaje zatrzymany przez policję pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Zdesperowany Michał udaje się do Janusza i – w obecności jego żony – stawia mu ultimatum: albo odwoła oskarżenie Marcina, albo wszyscy dowiedzą się o jego przeszłości! Igor odmawia bratu publikacji zdjęć znanego polityka z kochanką. Tomek jest rozżalony – uważa, że brat specjalnie podcina mu skrzydła. Chłopak upija się i… zaczyna podrywać Elżbietę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *