Na Wspólnej – Walka o syna, rozstanie i unieruchomienie Marysi – streszczenia

Poniżej znajdziecie opisy odcinków, które będzie można oglądać od 18 maja 2015.

2070
Pielęgniarka zajmująca się synkiem Maksa zawiadamia Brzozowskiego, że pracownicy pogotowia rodzinnego chcą zabrać chłopca ze szpitala. Maks rozpaczliwie usiłuje powstrzymać urzędników. Marta rozpoczyna nową pracę. Niestety, nie spotyka się z życzliwym przyjęciem. Olaf poprawia jej nastrój, zabierając ją do mieszkania, które wspólnie oglądali. Okazuje się, że mężczyzna je wynajął i liczy na to, że Marta będzie jego częstym gościem. Bogdan dowiaduje się, że mimo zakazu Kasia prowadziła blog.

2071
Maks otrzymuje wyniki badań potwierdzających, że jest ojcem Wiktora. Niestety, rozprawa, która nada mu prawa rodzicielskie, ma odbyć się za miesiąc. Kasia przeprasza Janka za zachowanie ojca. Chłopak nie ma żalu i liczy na dalsze spotkania. Niestety, Kasia ma zakaz wychodzenia z domu. Dominik przychodzi jej z pomocą. Gangster, którego operował Kamil, chce się odwdzięczyć za udany zabieg. Hoffer odmawia przyjęcia drogiego zegarka. Niespodziewanie po południu posłaniec przynosi cenne prezenty dla Zuzi i Uli.

2072
Michał źle znosi rozstanie z Kingą. Brzozowska zastanawia się, czy dać byłemu mężowi jeszcze jedną szansę. Maria prosi Włodka o przeniesienie skrzynek na zaplecze. On mówi, że później się tym zajmie. Zdenerwowana Maria sama bierze się do pracy i nagle odczuwa silny ból. Redaktor naczelny „Olimpu” ma pretensje do Marty o jej pierwszy tekst. Zamiast sensacyjnego reportażu Konarska napisała poważny artykuł o przemocy domowej. Tomczyk zleca Marcie wymyślenie szokującej informacji o jednej z celebrytek.

2073
Bialski namawia Michała na powrót do programu „Mam talent”. Brzozowski nie chce go słuchać. Idzie do Kingi i wyznaje jej, że najbardziej zależy mu na niej i Ignasiu. Prosi ją, by do niego wróciła. Unieruchomioną Marię męczy to, że nie wie, co się dzieje w jej barze. Stale telefonuje do męża i zasypuje go różnymi pytaniami. Kasia wychodzi z Dominikiem do kina. Tak naprawdę nastolatka spotyka się z Jankiem. Randka przebiega pomyślnie, do czasu pojawienia się Dominika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *