Na Wspólnej – Walka z nałogiem, poważna choroba i wyjazd – streszczenia odcinków

Premiera od 2 stycznia 2017.
Streszczenia 2403-2406

2403
Krzysztof jest spanikowany przed wyjazdem z Dorotą. Mimo to okłamuje Basię, że będzie nocował w Krakowie. Smolny radzi się Tymona – jak uniknąć zdrady?Przyjaciel daje mu pigułki nasenne, ale Krzysztof obawia się ich użyć… W hotelu pod Warszawą czeka już na niego Brwinowska – kusi go mówiąc, że jest wspaniałą kochanką… Olszewska kompletnie się upija – o świcie barman wyrzuca ją z lokalu. Ledwie przytomna, nie ma czym zapłacić taksówkarzowi – oddaje mu swój bardzo drogi zegarek… Tymczasem Darek spędza noc z Anetą. Kiedy przychodzi do pracy – udając załamanego – wyznaje Roztockiej, że nie radzi sobie z alkoholizmem Agnieszki… Do restauracji Zimińskiego i Dębka wpada kontrola Sanepidu. Pobrane zostają próbki wszystkich mięs w związku z doniesieniem właścicielki zaginionego pieska. Po kontroli Van zakrada się do kasy i kradnie część utargu!

2404
Zdybicka kolejny raz prawie traci przytomność. Choć Ilona ostro protestuje, Paweł zabiera ją na badania. Wyniki przekonują, że ukochany miał się czego bać… Lekarz oznajmia przerażonej Ilonie, że podejrzewa u niej białaczkę! Krzysztof budzi Brwinowską wyznaniem, że jest wspaniałą kochanką! Kobieta jednak niewiele pamięta. Krzysztof kwituje to stwierdzeniem, że on też ma chaos w sercu… Musi ją mieć albo całą, albo… w ogóle! Podczas, gdy Ola wyjeżdża przyjaciółmi, Zimińscy zapraszają do siebie Gosię z Błażejem. Marek już od progu oznajmia chłopakowi, że spotyka się z nim tylko przez naciski żony. Odradza młodym małżeństwo, bo nie wierzy w stałość uczuć Błażeja. Zdenerwowany chłopak nie wytrzymuje – prosi Zimińskiego, żeby porozmawiali na osobności!

2405
Zdybicka rano widzi ślady swojej krwi na poduszce – dociera do niej, że musi iść do szpitala. Spotyka się z Michałem – prosi byłego kochanka by zajął się przez kilka tygodni jej firmą. Brzozowski podejrzewa jakiś podstęp, ale obiecuje, że się zastanowi. Potem Ilona prosi zaskoczonego Maksa, by przez jakiś czas sam zajął się Wiktorkiem – kłamie, że musi wyjechać służbowo… Igor słyszy jak jego córka pierwszy raz mówi do Elżbiety „mamo”! Nowak jest wzruszony… Postanawia pojechać do Wiki i tym razem definitywnie zerwać romans… Czy mu się uda? Kuba od rana symuluje ból nogi – Basia pozwala mu nie iść na pierwsze lekcje. Kiedy tylko Smolni wychodzą z domu, do mieszkania wkraczają Krakers i Irek. Chłopcy dzwonią do szkoły i ostrzegają, że podłożyli bombę!

2406
Agnieszka próbuje sama walczyć z nałogiem. Odwiedza ją Weronika – namawia na profesjonalne leczenie w zamkniętym ośrodku. Inaczej Olszewska straci Darka… Roztocką odwiedza w kancelarii Robert – zaprasza ukochaną na wspólny lunch. Przed restauracją przystojny policjant zostaje… aresztowany! Do Bruna dzwoni szef chippendalsów – zwalnia go! Następny telefon to jeszcze większy szok – sekretarka dziekana zaprasza Bruna na rozmowę w sprawie zmiany uczelni, o którą ten ponoć zabiegał! Chłopak już wie – to Hebel… Wściekły, rusza do domu ukochanej – chce wygarnąć jej ojcu całą prawdę! Ilona mówi Pawłowi, że ukrywa swoją chorobę bo nie zniosłaby współczucia. Nowy partner Zdybickiej niepewnie obiecuje jej swoje wsparcie… Do Ilony dzwoni Michał – kategorycznie odmawia jej pomocy w firmie! Zdesperowana Zdybicka jedzie do Kingi – wyznaje żonie byłego kochanka, że jest bardzo poważnie chora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *