Na Wspólnej – Walki w Sądzie, nowi znajomi i randka z feministką – streszczenia odcinków

Na Wspólnej 2301 – 2304.
Premiera od 4 lipca 2016.
2301

Maks dostaje pismo z sądu – Ilona złożyła pozew o wyłączną opiekę nad Wiktorkiem! Wzburzony Brzozowski jedzie natychmiast do Zdybickiej. Ta oznajmia mu, że nie pozwoli żeby jej syn wychowywał się pośród jego kochanek! Maks przestaje nad sobą panować – dochodzi do rękoczynów! Błażej znowu podrywa Olę. Zimińska jest pogubiona – boi się zdradzić Klaudię… W decyzji pomaga jej mama – Danka namawia ją na nowe otwarcie! W efekcie Ola z Błażejem lądują… na torze wakeboardowym. Weronika przekonuje się, jak trudną sprawą będzie obrona Roberta przed zarzutami żony… Tymczasem Agnieszka stara się ignorować Darka. Przystojny aplikant czuje, co się dzieje i doprowadza do poważnej rozmowy z Olszewską. Prawniczka wyznaje, że boi się przekroczyć pewną granicę… W odpowiedzi Darek zdecydowanie ją przekracza.

2302

Sylwek widzi Kalinę całującą się z Norbertem! Błaga żonę, żeby dała mu jeszcze jedną szansę. Czekał na nią kilka lat – tylko to trzymało go przy życiu! Kalina – widząc świetne relacje Sylwka z synem – zaczyna mieć wątpliwości kogo wybrać… Malewicz znowu umawia się z Basią. Tym razem Kuba prosi o pomoc Smolnego. Kiedy Malewicz przychodzi, Kuba wita go nad wyraz serdecznie – ale ostrzega, że mama jest… wojującą feministką. W efekcie zachowanie Malewicza podczas randki doprowadza Basię do szału. Aplikant Darek próbuje dalej zbliżyć się do Agnieszki. W odpowiedzi Olszewska… chce go zwolnić! Tymczasem w sądzie Weronika stara się obronić policjanta Roberta przed atakiem żony i jej adwokata – niestety, jest to bardzo trudne… Na dodatek Robert wcale jej tego nie ułatwia.

2303

Norbert nie może pogodzić się z tym, że Kalina – w imię szczęścia syna – zostawia go dla człowieka, do którego nic nie czuje! Chłopak zaczaja się na Sylwka – jest agresywny. Nie zdaje sobie sprawy, co to znaczy starcie z byłym więźniem… Do Kamila zgłasza się matka z synkiem, którego Hoffer spotkał w poczekalni u znachora Babińskiego. Chłopiec jest w bardzo ciężkim stanie. Kamil stwierdza, że konieczna jest operacja. Matka jest w rozpaczy – jej mąż absolutnie się na to nie zgodzi! Monika skarży się rodzinie, że ma już dość zgorzkniałego pana Stanisława. Jednak, kiedy widzi jak starszy pan jest traktowany przez pielęgniarkę w domu opieki… zdecydowanie staje w jego obronie! Podstępem zabiera staruszka do baru Ziębów – pan Stanisław robi w nim prawdziwą furorę!

2304

Ola orientuje się, że Błażej – didżej RMF – na antenie radia opowiada o ich związku! Zdenerwowana, dopada chłopaka pod radiem i robi mu awanturę. Błażej zamyka jej usta pocałunkiem… Co na to wszystko Klaudia? U Kamila w szpitalu zjawia się ojciec Pawełka – zdecydowanie nie chce dopuścić do operacji syna! Na nic zdają się tłumaczenia Hoffera, że bez niej Pawełek nie przeżyje… Ojciec chce zabrać chłopca ze szpitala. Czy konieczna będzie interwencja sądu? Kinga – odprowadzając Ignasia do nowej szkoły – spotyka Magdę, koleżankę z dawnych lat. Zaprasza ją na obiad. Magda przychodzi z mężem. Kiedy Michał widzi Janusza reaguje bardzo dziwnie.

2 odpowiedzi do “Na Wspólnej – Walki w Sądzie, nowi znajomi i randka z feministką – streszczenia odcinków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *