Na Wspólnej – Wandal, ojciec Tosi i problemy z kredytem – streszczenia odcinków

Premiera od 16 listopada 2015.

2172

Basia wykłóca się z Krzysztofem – chce zamknąć temat Baliszewskiego. To dla niej zbyt bolesna sprawa… Ale Smolny nie odpuszcza – w tajemnicy przed żoną zaczyna obserwować Adriana. Zleca Tymonowi włamanie do internetowej poczty Baliszewskiego! Cieślik spotyka przed swoim biurem grupę bezdomnych, którzy chcą od senatora ubrań i telefonów. Monika sprytnie rozprawia się z nimi. Niebawem do Damiana ponownie przychodzi Marian – prosi o jeszcze jedną szansę. Czy ją dostanie? Do Romana dzwoni mężczyzna, który traktuje go jak kogoś bardzo bliskiego. Hoffer nie ma pojęcia kim jest ten tajemniczy człowiek, ale zgadza się na spotkanie. Towarzyszy mu Honorata, która jest w szoku, gdy słyszy, że mężczyzna zwraca się do Romana per… „bracie”!

2173
Maks z Kamilą i Wiktorkiem spędzają uroczy dzień na pikniku. Tymczasem Ilona nie daje spokoju Brzozowskiemu – wydzwania i sms-uje do niego… Po południu zdenerwowany Maks wpada do Zdybickiej z pretensjami – żąda, by w końcu dała mu spokój! Ilona nie słucha –wyznaje Maksowi miłość i namiętnie go całuje! Włodek cieszy się, że opuściła go klątwa. Niestety, ma nowy kłopot – ktoś namalował na oknach baru obelżywe hasła pod jego adresem. Sławek próbuje rozpoznać wandala na nagraniu z monitoringu. Bezskutecznie. Zięba nie odpuszcza – postanawia zaczaić się nocą i samemu złapać złoczyńcę. Ula słyszy rozmowę rodziców o Kornackim – ojcu Tosi. Dziewczynka biegnie do Tosi z tą informacją. Tymczasem Kornacki chce uniknąć rozmowy z Kamilem. Kiedy jednak Hoffer go dopada – wyrodny ojciec oznajmia, że nie może zaopiekować się Tosią.

2174
Tosia wypytuje Ulę o dom dziecka. Dziewczynka w szczegółach opowiada jej o smutnych rzeczach, które ją tam czekają. Tosię ogarnia strach. Zuza nie może na to patrzeć! Kamil widzi już tylko jedno rozwiązanie… Czający się nocą na wandala Włodek przysnął i… na szybach baru pojawiły się nowe obelgi. Zięba jest wściekły… Po południu przychodzi z Manią na plac zabaw. Widzi tam awanturnika, z którym pokłócił się podczas otwarcia skweru. Nagle Włodek dostrzega coś, co sprawia, że rzuca się na mężczyznę! Ilona przychodzi do mieszkania Maksa jak do siebie. Kama jest wkurzona – prosi ukochanego, żeby wyznaczył Zdybickiej jakieś granice! Tymczasem Ilona uświadamia Maksowi, że ich wczorajszy seks to nie przypadek – między nimi jest chemia!

2175
Weronika pociesza Basię. Tymczasem Krzysztof dowiaduje się od Tymona kolejnych informacji o Adrianie. Okazuje się, że Baliszewski ma w domu ogromne zbiory dzieł sztuki! Mężczyźni organizują doskonałą akcję i… podstępem zdobywają klucze do domu Adriana! Hoffer odbiera z dworca Wacka z nastoletnią córką. Paulina ma zdawać do technikum fryzjerskiego. Dziewczyna jest mało rozmowna – wciąż zatopiona w swoim telefonie. Wacek bez przerwy ją upomina – wyraźnie nie daje sobie z nią rady… Kiedy Elżbieta dowiaduje się, że Igor ma problem z kredytem, natychmiast umawia się z Jakubem. Prosi męża, żeby zamiast przepisywać na nią kawalerkę, wypłacił jej równowartość. Czy Marcinek pomoże żonie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *