Na Wspólnej – Weronika bierze sprawy w swoje ręce i kłamstwa Pauliny – streszczenia

Co wydarzy się w ostatnich dniach 2015 roku?

2195

W dniu pogrzebu męża Weronika otoczona jest rodziną i przyjaciółmi. Mimo to, jest jej bardzo ciężko. Podczas ceremonii pogrzebowej męża jest bliska histerii… Wieczorem Roztocka jest kompletnie rozbita – płacze, bez końca odsłuchując głos Adama z jego poczty głosowej… Eliza mówi mamie, że rozstała się z Jarkiem. Chce wrócić do domu, choć ma świadomość, że ojciec będzie triumfował. Młody Berg zastaje swoją byłą dziewczynę podczas pakowania. Przeprasza ją i prosi, żeby została. Zimińska ma poważny problem – dręczony przez uczniów wychowawca II b decyduje się na roczny urlop. Danka ostrzega licealistów, że ich klasa może zostać rozwiązana – żaden z nauczycieli nie chce przyjąć wychowawstwa w ich klasie. Niespodziewanie swoją kandydaturę zgłasza jej córka!

2196

Zuza ma szansę na lukratywny kontrakt, dotyczący reklamowania biżuterii. Do walki staje wspólnie z Magdą, doświadczoną i pewną siebie top modelką. Hofferowa obawia się, że jest na przegranej pozycji! Jej wdzięk i naturalność zostają jednak docenione przez właściciela marki biżuterii – Zuza wygrywa! Magda nie potrafi pogodzić się z porażką. Czeka na Zuzę pod agencją i zarzuca jej, że zdobyła kontrakt, bo poszła z Szaniawskim do łóżka! Klara prosi Weronikę, żeby odnalazła notatki Adama z jej zeznań – nie chce, żeby trafiły w niepowołane ręce. Roztocka zabiera teczkę Solskiej z biura zmarłego męża. Widzi to były wspólnik Adama. Zdenerwowany pyta Weronikę, czy zamierza zająć się sprawą Solskiej? Dominik spotyka się z Kasią – jest bardzo stęskniony, nie widzieli się dwa miesiące. Całuje dziewczynę z taką namiętnością, że Kasia zaczyna się bronić. Wieczorem skruszony Dominik przychodzi przeprosić Bergównę. Ku jego zaskoczeniu, Kasia wyznaje mu, że bardzo chce się z nim kochać!

2197

Weronika chce poprowadzić sprawę rozwodową Klary Solskiej. Agnieszka ostrzega Roztocką przed konsekwencjami takiej decyzji dla ich kancelarii. Tymczasem Solski każe Jerzemu zastraszyć Weronikę. Bezczelny telefon byłego wspólnika Adama tylko utwierdza Roztocką w jej postanowieniu! Lena zatrudnia Bruna – ma zająć się jej ukochanym yorkiem. Pierwszy dzień nie wypada najlepiej – Bruno z Cezarem demolują piękne mieszkanie Leny. Po wspólnym sprzątaniu, Lena proponuje chłopakowi lampkę wina. Miłe chwile nie trwają jednak długo… Paulina chce koniecznie zbliżyć się do Olafa – próbuje zdobyć pieniądze na udział w jego zajęciach. Kłamiąc, prosi o wsparcie finansowe ojca, potem Honoratę. Kiedy jej się to nie udaje – zdesperowana wyłudza pieniądze od Romana. Gdy Honorata dowiaduje się o tym, zaczyna coś podejrzewać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *