Na Wspólnej – Włamanie, nowa lokatorka i mała zazdrośnica – streszczenia odcinków

Premiera od 23 listopada 2015.

2176

Zuza i Kamil są zdecydowani przyjąć Tosię do swojej rodziny. Kiedy jednak pytają o to Ulę, ta absolutnie się nie zgadza! Hofferowie są zaskoczeni. Przekonują córkę, ale ta zaczyna traktować Tosię jako rywalkę – staje się dla niej potwornie niemiła… Weronika martwi się o Adama – jest mocno przepracowany. Roztocka prosi męża, żeby zwolnił. Tymczasem Adam bierze bardzo trudną sprawę rozwodową – żona prokuratora okręgowego oskarża męża o przemoc! Ignaś wyjeżdża na wycieczkę szkolną. Zaraz potem Julia, pod pretekstem kłopotów z laptopem, umawia się z Michałem. Bliskość atrakcyjnej kobiety sprawia, że Brzozowski nie potrafi się oprzeć – obejmuje Julię i zaczyna całować. Ta – z rozkoszą – oddaje się namiętności.

2177

Baliszewski leci dziś do Niemiec. Smolny natychmiast zarządza włam do jego domu! Skok jest szczegółowo zaplanowany. Jednak, kiedy Krzysztof z Tymonem podjeżdżają pod dom coacha, Smolny dostaje dramatyczny telefon od Kuby – ich mieszkanie się pali! Honorata gratuluje Paulinie zdanego egzaminu – dziewczyna jest przeszczęśliwa! Kobiety idą uczcić sukces na zakupach. Jednak po południu do Romana przychodzi Wacek i oznajmia, że Paulina musi wrócić do Łomży! Co się stało? Maks jest podłamany – Zdybicka oznajmia, że wraca do firmy. Brzozowski ma dość – chce przyznać się Kamili do swojej zdrady z Iloną… Michał stanowczo mu to odradza! Maks postanawia ratować swój związek – kupuje pierścionek dla Kamili.

2178

Ula bardzo się boi, że Tosia zabierze jej miłość rodziców. Dziewczynka robi wszystko, żeby Tosia odczuła, że w domu Hofferów nikt jej nie chce. W końcu Ula robi coś strasznego – niszczy prezent Tosi od jej zmarłej mamy! Dziś Wacek ma zabrać Paulinę do domu. Dziewczyna jest załamana… Tymczasem Honorata proponuje Romanowi, żeby przyjęli do siebie Paulinę! Hoffer się zgadza – mówi o tym Wackowi. Ten uświadamia Romanowi, jak wielką odpowiedzialność bierze na siebie… Weronika prosi męża, żeby zrezygnował ze sprawy Solskiej – gnębionej żony prokuratora. Adam chce to przekazać Jurkowi, wspólnikowi z kancelarii. Ten kategorycznie odmawia – Solski to jego znajomy! Po południu prokurator Solski zjawia się u Roztockiego – przekonuje go, że jego żona jest chora psychicznie.

2179

Smolny robi skok na dom Adriana – chce ukraść jego cenne dzieła sztuki! W tym czasie Tymon pilnuje Baliszewskiego – jest na jego szkoleniu. Niestety, z powodu alarmu pożarowego zajęcia kończą się dużo wcześniej i Adrian wraca do domu! Tymon natychmiast ostrzega Smolnego – ale wygląda na to, że jest za późno… Kinga powiadamia Michała, że Ignaś bardzo źle znosi wyjazd na „zieloną szkołę”. Brzozowska proponuje mężowi, żeby pojechali po synka razem. W drodze małżonkowie poważnie ze sobą rozmawiają… Potem spędzają z Ignasiem przemiły dzień – chłopiec jest przeszczęśliwy! Marcinek spotyka Igora. Uświadamia zszokowanemu Nowakowi, że ten kupuje mieszkanie za jego pieniądze! Igor jest wściekły – jak Elżbieta mogła go tak okłamać?! Robi ukochanej potężną awanturę i mocno ją upokarza… Marcinkowa nie wytrzymuje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *