Na Wspólnej – Wspomagacze, gangsterzy, nowy chłopak i sukces – streszczenia odcinków

Premiera od 11 września 2017.
Odcinki 2544-2547.

2544

Elżbieta znowu wybiera się do szpitala odwiedzić Marcinkową. Igor jest zły – uważa, że matka Jakuba nią manipuluje. Marcinkowa zwierza się Eli, że jej syn ostatnio bardzo dziwnie się zachowuje – jakby coś mu groziło. Wracając z odwiedzin Elżbieta widzi, jak idącemu do szpitala Jakubowi zajeżdża drogę jakieś auto. Ze środka wyskakuje dwóch osiłków. Anastazja zwierza się Marii, czuje ulgę, że poroniła. Tomek, nie będzie musiał się z nią żenić, w końcu tylko ze względu na dziecko się jej oświadczył. Postępowanie młodego Nowaka wydaje się potwierdzać obawy Anastazji – chłopak każe jej oddać pierścionek zaręczynowy. Tosia od rana rozmawia na czacie z Jaśkiem. Wyznaje Uli, że poznali się przez Internet – nawet go nie widziała! Ale zupełnie jej to nie przeszkadza. Gdy dziewczyna zgadza się na kolejne spotkanie z psychologiem, Kamil ma nadzieję, że problemy się skończyły. Tymczasem Tosia dostaje pocztą tajemniczą przesyłkę.

2545

Kamil przypadkiem czyta korespondencję Tosi – dowiaduje się, że dziewczynka skłamała. Wisiorek dostała od ukochanego Jaśka! Hoffer stwierdza, że musi poznać tajemniczego adoratora. Przed szkołą Kamil zaczepia chłopaka, z którym kiedyś widziała Tosię Zuza. Ten jednak zupełnie nie wie o co chodzi. Hofferowie są kompletnie zdezorientowani – kim jest Jasiek?! Dziś ponowne otwarcie restauracji Marka i Stefana – niestety, Danki nie będzie. PRL-owski klimat okazał się strzałem w dziesiątkę! Pojawiło się mnóstwo gości, a wśród nich kompletnie pijany były chłopak Natalii. Tym razem Marek nie ma dla niego litości! Popławska całuje go z wdzięczności. Iza chce wejść w spółkę z Warskim i być współwłaścicielką fitness-clubu! Jerzemu bardzo nie podoba się ten pomysł. Między małżonkami dochodzi do awantury! Tymczasem Ilona przygotowuje się na spotkanie z kobietą, dzięki której żyje.

2546

Jakub zniknął! Marcinkowa coraz bardziej niepokoi się o syna. Dlaczego chociaż nie zadzwoni? Starsza pani prosi Elżbietę, by poszła do domu byłego męża i sprawdziła, czy coś się nie stało. Kiedy Ela wchodzi do domu – jej oczom ukazuje się szokujący widok. Łucja informuje Daniela, że postanowiła jednak wyjechać na zagraniczny staż. Brzozowski nie jest zadowolony. Tym bardziej, że koleżanka z pracy, Dominika jest coraz odważniejsza. Oznajmia Danielowi wprost, że jeśli miałby ochotę spróbować, ona jest gotowa! Nauczyciel Olczak oddaje Frankowi i Olkowi ich prace. Okazuje się, że Berg nie rozwiązał kilku zadań, a w jednym się pomylił. Franek zwierza się Mai, że nie daje już rady. Prosi dziewczynę, żeby załatwiła od brata jakiś wspomagacz.

2547

Kamil ma dość zachowania Tosi – umawia się na rozmowę z Kornackim. Dziewczynka to słyszy i pisze do Jaśka, że chciałaby go przedstawić rodzicom. Chłopak się nie zgadza. Kiedy Tosia nalega, kasuje swoje konto! Dziewczynka jest zrozpaczona. Ale w jej głowie rodzi się plan! Nakręcony narkotykami Franek wychodzi na eliminacje do olimpiady matematycznej. Joanna usprawiedliwia jego zachowanie stresem. Po południu w klinice Bergowej zjawia się z kwiatami Maciek. Jednak to nie przeprosiny są jego celem. Elżbieta zastaje u Marcinkowej w szpitalu jakiegoś typa. Wyprasza go bez pardonu. Okazuje się, że zbir pytał starszą panią, czy Jakub nie zostawił u niej jakichś dokumentów. Po południu Elżbieta orientuje się, że jest śledzona. A wieczorem dzwoni do niej Jakub!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *