Na Wspólnej – Wygrana, zawieszenie, podwyżki i powroty – streszczenia odcinków

Premiera od 10 lipca 2017.
Streszczenia odcinków 2508-2511.

2508

Anastazji jest wstyd za to, co jej brat zrobił Tomkowi. Nowak jest jednak gotów wybaczyć Joachimowi. Ten niespodziewanie zjawia się na Wspólnej – przekonuje Anastazję, żeby wróciła do domu. Twierdzi, że Tomek tylko się nią bawi! Co zrobi dziewczyna? Atmosfera u studentów jest coraz gorsza. Eliza nie może zapomnieć o pocałunku Jarka i Malwiny. W końcu wyładowuje całą złość na córce Hebla. Malwina jednak nie pozostaje dłużna. Norbert wrzuca do sieci fragment koncertu Sandry i Michela – efekt jest piorunujący. Miro proponuje Żanecie i Wojtkowi rajd off-roadowy w Czarnogórze. Szulcowie są ogromnie podekscytowani – od razu wybierają się na trening. Podczas szaleńczej jazdy Żaneta zaczyna się gorzej czuć.

2509

Żaneta zasłabła w biurze! Monika żąda, żeby Szulcowa natychmiast poszła do lekarza. Wojtek czeka na żonę u Mira – przygotowują auto do treningu. W pewnej chwili dostaje od Żanety zaskakującą wiadomość. Olaf nadal w areszcie – sędzia odrzucił prośbę o zwolnienie za kaucją. Darek mówi Marcie, że trudno będzie pomóc Kubickiemu, skoro jedyny świadek mogący oczyścić go z zarzutów przebywa na leczeniu psychiatrycznym. Konarska jedzie do matki chłopaka. Czy kobieta pomoże Olafowi? Agencja reklamowa Kingi dostaje bardzo poważne zlecenie. Ponieważ czasu jest mało, Brzozowska ostro goni wszystkich do pracy. Niektórzy są oburzeni, że muszą zostać w firmie do późnych godzin. Bunt pracowników wykorzystuje Roma.

2510

Do Mikołaja dzwoni Adam. Pokerzysta proponuje mu grę dziś wieczorem – do wygrania jest kilkaset tysięcy złotych! Leśniewski walczy z sobą. W końcu okłamuje matkę i rusza do kasyna. Honorata orientuje się, że syn zabrał z domu wszystkie pieniądze. Mikołaj rozpoczyna wielką grę, ale nie wie, że to pułapka. Ostrowski chce udowodnić Ewie, że nie myśli tylko o pracy – proponuje jej wieczorną randkę. Dobry nastrój ordynatora pryska, kiedy w szpitalu dyrektor Kolenda oznajmia mu, że znowu został zawieszony. Wszczęto przeciwko niemu śledztwo w sprawie fałszowania dokumentacji medycznej! Ostrowski ma natychmiast opuścić szpital! Media donoszą, że agencja Kingi jest w pierwszej „10” rankingu agencji reklamowych. Roma wykorzystuje sytuację i podburza współpracowników do walki o podwyżki. Kłamie, że jej mąż już dawno chciał je dać, ale Kinga się sprzeciwiała. Cały zespół jest wściekły na Brzozowską.

2511

Mikołaj wygrywa z oszustami. Atmosfera w kasynie staje się bardzo nerwowa, ale Leśniewskiemu w końcu udaje się wyjść z pieniędzmi. Kiedy szczęśliwy wraca do domu odkrywa, że nie ma w nim Nicole i Stefanka. Brwinowska prosi Smolnego o pomoc – po tym jak ją wyrzucono z filmu znowu musi ratować swój wizerunek. Krzysztof wymyśla diabelski plan – robi gwieździe ustawiane zdjęcia przed szpitalem i ogłasza w mediach, że aktorka jest umierająca. Maks dostaje od mamy dramatyczny telefon – płonie ich dom! Przerażony Brzozowski natychmiast rusza do Rogali. Co zastanie na miejscu? Czy wszyscy przeżyją?

Jedna odpowiedź do “Na Wspólnej – Wygrana, zawieszenie, podwyżki i powroty – streszczenia odcinków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *