Na Wspólnej – Wyjazd Daniela do USA, operacja synka Maksa i Zybickiej + teściowa u Wojtka – streszczenia

Premiera od 9-12.2015.
Co wydarzy się w życiu bohaterów?

ODCINEK 2030

Smolny (Łukasz Konopka) jest wściekły na Daniela – każe mu natychmiast zerwać z Łucją (Magdalena Łoś). Chłopak nie zamierza tego zrobić. Wręcz przeciwnie – wyznaje dziewczynie miłość i przyprowadza na Wspólną, by przedstawić ją rodzinie! Smolny jest w szoku – czy zdradzi Łucji prawdę o Danielu?

Do Żanety niespodziewanie przyjeżdża matka. Helena (Małgorzata Peczyńska) z płaczem wyznaje córce, że… mąż ją zdradził! Kopciowa z ulgą przyjmuje propozycję córki, by u niej pomieszkała. Za to Wojtek (Wojciech Błach) jest załamany…

Doktor Lis (Agnieszka Warchulska) triumfuje – zoperowany nowoczesną metodą pacjent czuje się dobrze. Nawet Ostrowski (Marek Kalita) jej gratuluje… Dorota chwali Kamila – widzi w nim potencjał i… proponuje mu wyjazd z nią do USA. Propozycja jest tak kusząca, jak piękna pani doktor…

ODCINEK 2031

Smolny zastaje w domu roześmianych Daniela i Łucję. Rozdrażniony, pyta dziewczynę czy znaleziono już sprawców jej wypadku. Łucja beztrosko odpowiada, że nie, ale to nieważne – dzięki temu wypadkowi poznała przecież Daniela! Ta odpowiedź rozwściecza Smolnego!

Burzyński (Jan Jankowski) wpadł w ogromne długi i musi się ukrywać. Na kryjówkę wybrał sobie… wiejski dom Dudków! Oczywiście nie mówi Izie i Jerzemu o prawdziwych powodach swojej niespodziewanej wizyty…

Jarek (Wojciech Rotowski) szuka pracy – musi utrzymać siebie i Elizę (Katarzyna Chorzępa). Tymczasem młoda Cielecka idzie do domu po swoje rzeczy – tam spotyka ojca. Ten przeprasza córkę. Czyżby w końcu zaakceptował Jarka jako chłopaka Elizy?

ODCINEK 2032

Zuza absolutnie nie zgadza się na wyjazd do USA! Tłumaczy Kamilowi, że Ula (Ania Niedźwiecka) teraz potrzebuje stabilizacji, a nie kolejnej zmiany środowiska. Ale Hofferowa wie, że ten wyjazd jest dla jej męża wielką szansą… Piękna dr Lis naciska na podjęcie decyzji – co zrobi Kamil?

Burza przyznaje się Jerzemu, że ucieka przed wierzycielami. Błaga przyjaciela o ukrycie go w ich domu… Dudek się zgadza – ale co na to Iza? Żeby ją przekonać Burzyński… zjada swoją kartę SIM!

Była żona Smolnego informuje go, że wyjeżdża na kontrakt. Krzysztof przez jakiś czas musi zająć się ich synami. jest w szoku – ale w jeszcze bardziej przeżywa to Kuba! Ma mieszkać z trzema „Smoluchami”?

ODCINEK 2033

Stan zdrowia synka Zdybickiej (Anna Samusionek) i Maksa nagle załamuje się. Maluszka czeka ciężka operacja – decydująca o jego życiu! Emocje rodziców są nie do opisania… Ilona ich nie wytrzymuje – ucieka ze szpitala!

Matka Żanety zaczyna rządzić w mieszkaniu Szulców. Wojtek jest tym podirytowany… Szulcowa próbuje ustalić, dlaczego Helena odeszła od taty. Dowiaduje się, że ojciec spędził noc u niedawno owdowiałej sąsiadki… I Helena mu tego nigdy nie daruje!

Ojciec Elizy chce dać Jarkowi 40 tysięcy złotych – byle tylko Berg odczepił się od jego córki! W tym samym czasie mama namawia Elizę by wróciła do domu. Czy Cieleccy zdołają rozdzielić córkę z ukochanym?!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *