Na Wspólnej – Wyjazdy, powrót Romy, wyznanie miłości i nowy wspólnik – streszczenia odcinków

Premiera od 13 marca 2017.

Streszczenia odcinków 2441-2444.
Czyżby w przyszłym tygodniu pojawił się Leszek Lichota?

2441

Kinga cała w nerwach – dzisiaj ma pokazać Różalskiemu spot reklamowy jego sieci komórkowej. Czy biznesmen będzie zadowolony? Brzozowska nie wie, że Różalski ma dla niej pewną… niemoralną propozycję! Roman pomaga Agnieszce załatwić miejsce w ośrodku odwykowym. Olszewska informuje Darka, że wyjeżdża się leczyć. Do Żbika dociera, że jego cały plan legnie w gruzach. Musi działać natychmiast – póki Agnieszka jest psychicznie słaba … Franek pyta Zosię, czy ma wolny wieczór. Dziewczyna zaczyna się śmiać widząc w jego ręce dwa bilety do kina. Młody Berg jest mocno zawstydzony, ale ma pewien plan, żeby pobyć z Zosią tylko we dwoje.

2442

Agnieszka jest przerażona tym, że Darek chce wyjechać. Efekty podstępu Żbika przechodzą jego najśmielsze oczekiwania – Olszewska decyduje, że Darek zostanie jej wspólnikiem! Igor czeka z kwiatami na Elżbietę. Prosi o wybaczenie, ale ukochana nawet nie chce go słuchać. Marta uważa, że Ela powinna powiedzieć Nowakowi o dziecku, ale zraniona kobieta nie zamierza tego robić. Planuje wyjechać za granicę. Łukasz przyjeżdża po Monikę motocyklem. Oprócz przejażdżki ma dla niej oszałamiającą propozycję! Cieślikowa ma pewne opory.

2443
Elżbieta kupuje bilet lotniczy do Dublina. Marta kolejny raz prosi ją, żeby porozmawiała z Igorem zanim wyjedzie. Ela decyduje spotkać z Nowakiem i jego córką. Czy rozdzierające błagania Julki zmiękczą serca zranionej kobiety? Tomek ma bardzo zły dzień – w barze nachodzi go dwóch zbirów! Chłopak nie daje się sprowokować, ale i tak nieźle obrywa… Na dodatek Anastazja obraża się na Tomka – nie podoba jej się, że ukochany krytykuje poglądy jej brata i przyjaciół! Norbert jest bardzo zestresowany – dzisiaj decydująca debata przedwyborcza. Pierwsza zabiera głos Agata, ale do zakochanego w niej kontrkandydata niewiele dociera… Wystąpienie Norberta powoduje jednak katastrofę.

2444
Mania i Żaneta jadą dziś do kliniki w Berlinie. Maria jest poruszona kiedy synowa mówi jej, że to Grzesiek dał brakujące pieniądze na operację Mani. Szulcowa błaga, żeby Ziębowa zachowała to w tajemnicy przed Wojtkiem! Kiedy Żaneta jest już z dzieckiem na miejscu, przed kliniką czeka Grzesiek… Kinga na ulicy zauważa Romę. Brzozowska jest przerażona – przecież reklama na podstawie pomysłu stażystki jest we wszystkich mediach. Teraz dziewczyna może zniszczyć jej karierę… Czy Roma to wykorzysta? Po zwycięskich wyborach Norbert jest załamany – wie, że nie poradzi z zadaniami przewodniczącego samorządu. Chłopak decyduje się jednak na odważny krok i wyznaje Agacie miłość!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *