Na Wspólnej – Wypadek, ryby, pozew i propozycja – streszczenia odcinków

Premiera od 17 lipca 2017.
Streszczenia odcinków 2512-2515.

2512

Dziś ma być ogłoszony wyrok w sprawie Olafa. Marta wybiera się do sądu, żeby wspierać ukochanego. Niespodziewanie zjawia się u niej Woźniakowa – w szpitalu psychiatrycznym nie wpuszczono jej do syna! Igor podejrzewa, że to sprawka Rogalskiego, który nie chce dopuścić do ujawnienia całego nagrania z zajścia w pociągu. Nowak z Martą jadą do domu kobiety szukać nagranego filmu. Czy go znajdą? Czy uratują Olafa?! Bruno i Jarek skaczą kłócą się przy każdej możliwej okazji. Norbert bezskutecznie próbuje mediować pomiędzy kolegami. Czy to koniec przyjaźni? Sandra i Michel idą na spotkanie ze znanym producentem muzycznym – czy dostaną szansę na karierę w show-biznesie? Iza i Jerzy dowiadują się, że przyczyną pożaru ich domu była awaria kuchenki elektrycznej. Brzozowska jest wściekła – mąż już dawno miał ją naprawić! Ale to nie ostatni cios dla Dudka – żona oświadcza, że nie zamierza wracać na wieś!

2513

Miro gratuluje Wojtkowi przyszłego potomka. Taką wiadomość trzeba uczcić – namawia przyjaciela na piwo. Kiedy kończą naprawę jego samochodu, Szulc wsiada za kierownicę, żeby go przetestować. Niestety dochodzi do wypadku! Olaf wychodzi z aresztu. Wspólnie z Martą i Ksawerym cieszy się wolnością. Po południu Kubicki pojawia się w agencji nieruchomości, budząc sensację wśród kolegów. Kiedy zjawia się szefowa, Olaf deklaruje chęć powrotu. Co na to Aldona? Honorata prosi Nicole, żeby dała jej synowi jeszcze jedną szansę. Dziewczyna, która z synkiem ukrywa się przed Mikołajem nie chce się jednak na to zgodzić. Mikołaj dowiaduje się, że jest szansa na dokończenie ich domu. Bardzo chciałby przekazać tę radosną wieść ukochanej. Błaga Romana, żeby zdradził mu, gdzie ukrywa się Nicole.

2514

Anastazja wprowadza się do Ziębów. Po południu idzie z Tomkiem na obiad do Igora i Elżbiety. O dziwo, dziewczyna nie czuje się tam komfortowo. A gdy zaczyna namawiać Elę i Igora na dziecko, dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji. Ostrowski niespodziewanie pojawia się w szpitalu. Kiedy Kolenda chce go zatrzymać, oświadcza dyrektorce, że ma prawo odwiedzać chorych znajomych. Po czym zawieszony ordynator udaje się do Oliwii. Kolenda zwołuje zebranie, na którym stanowisko ordynatora proponuje Kamilowi! Jarek z Elizą szukają mieszkania, Sandra z Michelem myślą o tym samym. Norbert nie potrafi pogodzić się z tym, że ich paczka się rozpada. Zdenerwowany wychodzi z mieszkania. Po południu wszyscy przyjaciele dostają bardzo niepokojące telefony – Norbert miał bardzo poważny wypadek!

2515

Smolny w szoku – Brwinowska pozwała jego gazetę za naruszenie prywatności i robienie sensacji z jej choroby. Krzysztof spotyka się ze wściekłym Gwiazdą – aktorka żąda 300 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Smolny dopada Brwinowską, a ta składa mu zaskakującą propozycję. Ostrowski radzi Kamilowi, żeby przyjął propozycję Kolendy i został ordynatorem. Po południu zdenerwowany Arek zjawia się na Komisji Etyki. Gdy słyszy zarzut faworyzowania Oliwii z pobudek osobistych, nie wytrzymuje – przerywa przesłuchanie i wychodzi trzaskając drzwiami. Spokój odzyskuje w ramionach Iwony! Włodek nie chce, ale musi zabrać Marię na ryby. Wyprawa jest daleka od marzeń Zięby o spokoju i wypoczynku. Po powrocie Włodek siada do oglądania swoich ulubionych „Milionerów”. Tymczasem Maria szykuje dla niego nie byle jaką niespodziankę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *