Na Wspólnej – Wyprowadzka, wyjazd i próba zastraszenia – streszczenia odcinków

Premiera od 12 września.
Streszczenia odcinków 2340-2343.

2340

Gosia kompletnie zawróciła w głowie Błażejowi. Chłopak Oli jest w ogromnej rozterce – wie, że musi wybrać którąś z dziewczyn. Przychodzi do Gosi żeby zakończyć ich znajomość, lecz zamiast tego… ląduje z nią w łóżku! Tymczasem zapłakana Ola czeka na Błażeja w swoim mieszkaniu… Olaf ma zamiar poprosić o rękę swoją ukochaną. Ma jednak wątpliwości – czy Marta tego chce? Igor radzi mu, żeby się dłużej nie zastanawiał. Jeszcze tego samego wieczoru Olaf zabiera Konarską na romantyczną kolację z koncertem skrzypcowym w tle… Podczas uroczystości z okazji zdanej matury, Kasia zaskakuje wszystkich – nie będzie studiować na SGH! Chce studiować wzornictwo… Bogdan jest wściekły – nie akceptuje jej wyboru! Dochodzi do awantury. Dominik pociesza ukochaną i proponuje jej, żeby z nim zamieszkała. Kasia jest zdecydowana – wyprowadzi się i założy własną firmę projektową!

2341

Mikołaj przyznaje matce, że wybiera się do pracy w Szwecji – bez rodziny. Honorata zarzuca synowi, że zaniedbuje Nicole – stąd jej zdrada! Mikołaj odchodzi wzburzony – Leśniewska jest zdruzgotana… Roman bardzo się martwi – ukochana kompletnie przestała się cieszyć ich nadchodzącym ślubem! Igor ma jechać do Gdańska i przeprowadzić wywiad z prezydentem Niemiec. Pokrywa się to z imieninami Elżbiety, a więc Nowak wykręca się od wyjazdu. W podróż wysyła redakcyjnego kolegę, Maćka. Kiedy imieninowa zabawa trwa w najlepsze, przychodzi straszna wiadomość… Franek dostaje od Uli zaproszenie do grona znajomych na portalu społecznościowym. Na dodatek dziewczynka czeka na niego przed szkołą i robi mu wstyd przed kolegami! Młody Berg nie wie, co zrobić… Joanna daje mu pewną radę – czy dobrą?

2342

Agnieszka wyprowadza się od Rafała. Rozżalony Sobczak traktuje ją bardzo twardo – Olszewska musi zostawić nawet klucze od domu! Agnieszka wprowadza się do wynajętego mieszkania, a potem spotyka się z Darkiem. Niepodziewanie dopada ich oszalały Rafał! Igor osobiście przekazuje żonie Maćka, że jej mąż nie żyje. Kobieta wpada w rozpacz. Patrząc na nią i na dwójkę dzieci swojego nieżyjącego kolegi, w Nowaku rośnie poczucie winy. Przecież to on wysłał Maćka na śmierć… Ula zasypuje Franka słodkimi fotkami. Chłopak jest zły na Joannę, że kazała mu się zaprzyjaźnić z małą dziewczynką… Tymczasem do Kamila dzwoni adwokat mężczyzny, któremu uratował życie w parku linowym. Prawnik żąda od Hoffera odszkodowania!

2343

Honorata nie może zrozumieć dlaczego Mikołaj i Nicole nie chcą zawalczyć o swój związek. Leśniewska wpada na szatański pomysł – podstępem zwabia oboje do swojego mieszkania. Oświadcza im, że nie wyjdą, dopóki nie wyjaśnią sobie, o co im chodzi! Kamil ma zapłacić człowiekowi, któremu uratował życie 20 tys. złotych! Wkurzony Hoffer odwiedza Liszeckiego w domu i próbuje przemówić mu do rozsądku. Za to zostaje oskarżony o próbę zastraszenia – kwota odszkodowania rośnie do… 50 tys. złotych! Norbert i Bruno dostają swoje pierwsze honorarium – jako chippendalsi zarobili po… 4 tys. złotych! Natychmiast organizują wielką imprezę. W lokalu Norbert daje się ponieść euforii – zaczyna stawiać wszystkim gościom pubu. Mina mu rzednie przy płaceniu rachunku – brakuje mu kilkaset złotych… Barman natychmiast wzywa właścicielkę klubu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *