Na Wspólnej – Występ w telewizji, wyprowadzka Kingi i „Baby shower” – streszczenia odcinków

Premiera od 12 października 2015.

2152
Weronika chce mediować między Kingą a Michałem. Ale Brzozowski ma już adwokata- zamierza wywalczyć w sądzie całkowitą opiekę nad synkiem. Roztocka namawia Kingę, żeby w takiej sytuacji wyprowadziła się od Iwa. Kamil oznajmia Tosi, że jej mama- pacjentka po przeszczepie serca- może już opuścić szpital. Dziewczynka nie może uwierzyć w swoje szczęście. Wieczorem Tosia przychodzi do Hofferów- ma dla ukochanego doktora prezent… Do Sandry znowu przyjeżdżają rodzice. Nie rozumieją, dlaczego ich córka chce rzucić Michela zaledwie po miesiącu małżeństwa. Ojciec Sandry zabiera zięcia na męskie wyjście- chce poznać prawdę.

2153
Kinga oznajmia Iwo, że dla dobra Ignasia musi się wyprowadzić. Kmiecik jest bardzo zdenerwowany, nie tak wyobrażał sobie ich związek! Tymczasem Michał zaprzyjaźnia się z Julią- samotną mamą kolegi Ignasia… Bogdan uważa, że Joanna- ze względu na ciążę- powinna zrezygnować z pracy. Zabrania jej też wychodzić do miasta. Joanna ma dość- organizuje „baby shower” i zamierza się dobrze bawić. Zaproszone Żaneta, Monika i Renata jak zwykle rozkręcają ostrą balangę! Zakochana w Norbercie licealistka nieustannie przysyła mu romantyczne sms-y. Chłopak próbuje delikatnie zerwać ich relacje. Jednak Gabi nie odpuszcza… Norbert nie wie, co robić.

2154
Michel jest w szoku- Sandra zaczyna romansować ze swoim szefem! Na dodatek żonatym… Michel uświadamia mężczyźnie, że Sandra nie jest wolna. Dziewczyna robi „mężowi” ogromną awanturę. Renata alarmuje Bogdana- zakochany w Kasi Dominik kompletnie przestał się uczyć. A matura za pasem. Berg postanawia porozmawiać o tym z Kasią. Gdy wchodzi do jej pokoju, zastaje córkę w objęciach Dominika. Elżbieta, jako szefowa fundacji, ma wystąpić w programie telewizyjnym. Ku jej zaskoczeniu w studiu zjawia się także Jakub. Marcinek postanawia wykorzystać sytuację- na oczach widzów chwali się cudowną żoną i łapie ją za rękę. Prowadząca jest zachwycona działającym dobroczynnie małżeństwem. Igorowi puszczają nerwy.

2155
Kinga pakuje swoje rzeczy- przeprowadza się do wynajętego mieszkania. Iwo kąśliwie pyta, czy będą się jeszcze spotykać. Kiedy Brzozowska zaprasza go na parapetówkę we dwoje, kochanek oznajmia, że jest umówiony na spotkanie ze swoją byłą dziewczyną! Na kurs do Wojtka zgłasza się Anna- bizneswoman, którą ostatnio poznał. Kobieta twierdzi, że prowadziła już auto. Tosia prosi Kamila o spotkanie. Ma problemy w szkole- a przecież jej mama nie może się denerwować po przeszczepie… Hoffer pomaga dziewczynce w lekcjach. Ula jest wyraźnie zazdrosna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *