Na Wspólnej – Wywiad, randka, operacja i kac gigant. Streszczenia odcinków

Premiera od 19 listopada 2018.

Streszczenia odcinków: 2782-2785.

2782

Kampania stworzona przez Kingę i Tymona jest wielkim sukcesem! Świętując go szampanem przyjaciele łamią granice, jakie sobie wyznaczyli… Niestety, zostają przyłapani przez Michała! Tymczasem Maciej otrzymuje zdjęcia, które dowodzą że Roma i Bartek mają romans! Beata zamartwia się, że Kazik zamierza wyjechać do Norwegii. O dziwo, gdy Joachim proponuje mu pomoc w znalezieniu pracy na obczyźnie – Kazik odmawia… Tymczasem do Ziębów przychodzi jakaś kobieta i wypytuje o Beatę. Maria – pełna obaw – mówi, że nie zna dziewczyny. Czy Beata wyjaśni Ziębom tę dziwną sytuację? Antosia przyprowadza do domu Dawida – chłopak przyznaje się, że to przez niego Łukasz nie żyje! Tadeusiak wie, że matka Dawida jest prokuratorem. Wygląda na to, że to ona upozorowała wypadek Łukasza!

2783

Tadeusiak przychodzi do pani prokurator – matki chłopaka winnego śmierci Łukasza. Mówi kobiecie o tym, że jej syn przyznał się i opowiedział jak próbowała zatuszować sprawę. Robert daje szansę kobiecie – niech sama przyzna się do wszystkiego. Co zrobi pani prokurator? Kinga przekonuje męża, że nie ma romansu z Tymonem. Błaga, żeby – ze względu na syna – Michał nie skreślał ich małżeństwa. Brzozowski ma jeden warunek – Kinga ma zwolnić Tymona! Tymczasem Domagała wzywa do siebie Bartka i rzuca mu w twarz plik zdjęć, które są dowodem jego romansu z Romą! Niwirski jest zły na Martę, która nie chce dłużej o nim pisać. Ba, zamierza zupełnie się od niego odciąć! Wydaje się to jednak niemożliwe – Konarska ma jutro wystąpić w telewizyjnym programie poświęconym sprawie Irka… Tymczasem Olaf i Ada idą do restauracji dla niewidomych. Dziewczyna z czułością dziękuje Kubickiemu i… zaprasza go do siebie!

2784

W trakcie nagrania w telewizji, zaangażowanie i empatia Marty robią duże wrażenie na producentach. Konarska otrzymuje propozycję poprowadzenia własnego programu! Niestety, Niwirski bardzo źle odebrał to, co usłyszał o sobie w telewizji. Wściekły, wpada do mieszkania Marty i rzuca się na nią! Marek przychodzi do Danki – w mieszkaniu zastaje Janusza pakującego swoje rzeczy. Między mężczyznami dochodzi do przykrej dla Maciejewskiego rozmowy… Tymczasem Danusia dzwoni do córki – mówi jej, że rozstała się z Januszem i musi wyjechać na parę dni. Gosia robi ojcu o to awanturę! Kamil kompletnie załamany – nie wierzy już, że kiedykolwiek wróci zawodu kardiochirurga. Zuza błaga o pomoc Ostrowskiego – ten kategorycznie żąda, by Kamil poszedł na umówioną konsultację neurologiczną. Niestety, lekarz tylko potwierdza najgorsze podejrzenia – Hoffer ma naderwany nerw. Twierdzi, że nikt nie podejmie się jego zoperowania.

2785

Dobra wiadomość dla Romana – znalazły się środki na natychmiastowe odkażenie terenu jego budowy. O dziwo, Romana w ogóle nie cieszą te rewelacje – podczas rozmowy z urzędnikiem męczy go potworny kac… Z ulgą przyjmuje zaproszenie Antoniego na uczczenie dobrych wieści… Do domu wraca kompletnie pijany! Hoffer próbuje żyć z wyrokiem, jaki usłyszał od neurologa. Prosi Ostrowskiego, żeby dał mu etat na kardiologii. Tymczasem dyrektor Kolenda ma dla Kamila inną propozycję – będzie koordynował transplantacje… Jakiś czas później Hoffer dostaje informację, że amerykański chirurg chce się podjąć zoperowania jego nerwu! Kamil się… nie zgadza! Zięba dowiaduje się, że zmarł nagle kolega w jego wieku. Kompletnie przygniata go ta wiadomość i zaczyna zastanawiać się kiedy nadejdzie jego kolej. Na nic zdają się zapewnienia Marii, że mają dobre życie i jeszcze długo mogą się sobą cieszyć… Nawet pomysł Muszki – wspólnego wypadu na ryby – nie odpędza czarnych myśli.

Jedna odpowiedź do “Na Wspólnej – Wywiad, randka, operacja i kac gigant. Streszczenia odcinków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *