Na Wspólnej – Wyznania uczuć, niespodzianki i wizyta szefa – streszczenia

Premiera 20-23 lipca.
Co wydarzy się w tym tygodniu?
Poniżej streszczenia.

2104
Elżbieta i Igor spędzają razem każdą wolną chwilę. Coraz częściej myślą o byciu razem na stałe. Spontanicznie decydują się na romantyczny wyjazd. Podczas wspólnych chwil Igor wyznaje Elżbiecie miłość. Norbert ma plan na skuteczną sprzedaż pierścionków. Chce przekonywać klientów o ich właściwościach uzdrawiających. Franek obawia się, że „Cypis” będzie się na nim mścił. Pyta ojca, czy może nie iść do szkoły. Nieświadomy problemów syna Bogdan nie zgadza się na wagary.

2105
Stan zdrowia Romana nadal się nie poprawia. Hoffer wciąż nie wie, kim jest i nie poznaje bliskich. W szpitalu pojawia się policjant, który chce go przesłuchać. Orientuje się, że Roman niczego nie pamięta, co stawia dalsze śledztwo pod znakiem zapytania. Kamila wspiera Maksa w opiece nad synkiem. Pielęgniarka coraz bardziej podoba się Brzozowskiemu, dlatego on proponuje jej, by zajęła się jego dzieckiem na stałe. Igor i Elżbieta spędzają na wyjeździe romantyczne chwile. Jej mąż niespodziewanie do niej dzwoni i nakazuje jej wracać.

2106
Ola złości się na Daniela, ponieważ chłopak nie jest o nią zazdrosny. Eliza dowiaduje się, że do jej firmy ma przyjechać szef z Finlandii. Dziewczyna ma być jego tłumaczką. Przerażona Eliza obawia się, że wyjdzie na jaw, iż nie zna języka fińskiego. Franek cieszy się z tego, że „Cypis” dał mu spokój. Jednak do Bogdana zgłaszają się rodzice szkolnego chuligana. Żądają dwóch tysięcy złotych za pogryzienie ich syna przez Ritę.

2107
Kinga jest świadkiem kłótni Iwona ze swoją przyjaciółką. Wieczorem mężczyzna dzwoni do Brzozowskiej. Pijany wyznaje Kindze, kto tak naprawdę zawładnął jego sercem. Olaf przygotowuje dla Marty niespodziankę, chcąc uczcić jej reportaż. Niestety, nie może umówić się z Konarską. Gdy pojawia się w jej pracy, dowiaduje się, że Marta dokądś pojechała z Igorem. Daniel i Ola się rozstają. Brzozowski nie jest pewny swych uczuć. Postanawia po raz ostatni walczyć o uczucia Łucji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *