Na Wspólnej – Wyznania, wypowiedzenie i wypadek – streszczenia odcinków

Odcinki 2492-2495.
Premiera od 12 czerwca 2017.

2492

Monika dowiaduje się, że Damian wyjeżdża na nocny bieg. Robi mężowi awanturę. Cieślikową odwiedza w pracy Żaneta. Kobiety rozmawiają o konflikcie Ziębów – uważają, że ich rozwód jest już nieunikniony. Fragmenty ich rozmowy słyszy Łukasz – wyciąga mylny wniosek, że to Monika chce rzucić męża! Zdybicki dziękuje córce, że mu wybaczyła. Mówi Ilonie, że dotarło do niego, jakim złym był ojcem i dziadkiem. Ale to, co robi później zaprzecza jego słowom. Co planuje Zdybicki? Tomek informuje Marię, że z powodu nawału pracy w redakcji nie będzie już mógł pracować w barze. Ziębowa jest niepocieszona… Młody Nowak oświadcza jednak, że ma kogoś na zastępstwo! Kto stanie za barem Ziębów?

2493

Darek prosi Agnieszkę, żeby oddała mu sprawę Olafa. Olszewska drwi, że robi to tylko dlatego, że proces zrobił się bardzo głośny. W kancelarii Żbik podrywa Olę. Kiedy zauważa to Agnieszka, robi aferę Zimińskiej! Ziębowie mają dziś rocznicę ślubu. Od rana dostają mnóstwo kartek i kwiatów. Po południu zjawiają się u nich wszystkie dzieci ze specjalnym prezentem – dawno wykupioną wycieczką do Paryża! Czy Ziębowie zawalczą o swoje małżeństwo? Elżbieta dostaje telefon od kolejnej kobiety, która jest zdecydowana urodzić za nią dziecko. Dziewczyna jest bardzo bezpośrednia – pyta, kiedy mogłaby się spotkać z przyszłym ojcem. Jak zareaguje Igor na powrót niewygodnego dla niego tematu?

2494

Ola składa wymówienie na ręce Agnieszki. Olszewska przeprasza ją za swoje wczorajsze zachowanie. Zimińska sugeruje, że to nie ją powinna podejrzewać o uwodzenie Darka. Kiedy Żbik oświadcza Agnieszce, że nie może z nią spędzić wieczoru, Olszewska postanawia śledzić ukochanego. Elżbieta niespodziewanie zjawia się u Igora w redakcji. Marcinkowa wykrzykuje Igorowi, że unika tematu – ale ona nie odpuści. Chce mieć dziecko za wszelką cenę. Wieczorem Nowak mówi ukochanej, że podjął decyzję… Cieślik wraca z biegu bardzo obolały – Monika nie ma jednak dla niego litości. Każe mężowi przejąć domowe obowiązki. Wieczorem do Cieślikowej dzwoni poruszony Łukasz – prosi o spotkanie. Kiedy Monika się zjawia, szef oświadcza jej, że ostatecznie postanowił się rozwieść. Dla niej!

2495

ukasz wyznaje Monice miłość! Cieślikowa próbuje protestować, ale szef nie chce jej słuchać. Przekonuje, żeby dali sobie szansę, że uczyni z niej najszczęśliwszą kobietę na świecie! Co zrobi Monika? Agnieszka jest zdruzgotana odkryciem romansu Darka z Anetą. Jednak – kiedy Żbik wraca rano do mieszkania – nie daje po sobie nic poznać. Oświadcza zaskoczonemu kochankowi, że wyjeżdża nagle w sprawach służbowych. Po nocnej grze w pokera Mikołaj zaspał na spotkanie z promotorem swojej pracy doktorskiej. Przysypiając za kierownicą, Leśniewski powoduje stłuczkę. Wraca do domu po pieniądze dla pokrzywdzonego kierowcy. Kiedy wyjmuje ukrytą gotówkę wygraną w pokera, do pokoju wchodzi Honorata!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *