Na Wspólnej z nową czołówką

Od 6 września 2013 zobaczymy nową czołówkę „Na Wspólnej”.
Bohaterowie serialu „Na Wspólnej” zmienili również adres! Od września zdjęcia realizowane są w nowej hali produkcyjnej.
Jak czytamy na oficjalnym fan-page:
„Przeprowadzka do nowej lokalizacji trwała 3 miesiące. „Przeniesiono i i jednocześnie odświeżono wszystkie pomieszczenia związane z życiem bohaterów „Na Wspólnej”.” – powiedziała w rozmowie z Plejadą Ewelina Wiśniewska z Zespółu PR Grupy TVN S.A.


Nasza rozmówczyni dodała: „Stworzono także nowe elementy scenografii, które widzowie będę mieli okazję zobaczyć w przyszłym roku, są to m.in. szpital, w którym pracuje Kamil Hoffer; 2 pomieszczenia ośrodka terapeutycznego (podyktowane jest to nowym wątkiem, który zobaczymy w połowie przyszłego roku) oraz nowe mieszkanie Zuzy i Kamila”.

Jak udało nam się dowiedzieć, w planach produkcji jest jeszcze przygotowanie własnego mieszkania Igora. Zmianom nie uległa charakterystyczna dla mieszkania państwa Ziębów – meblościanka, ale pani Maria ma powiększoną i odnowioną kuchnię, dzięki temu będzie miała więcej miejsca na przygotowywanie kulinarnych specjałów! Najciekawszej i najbardziej spektakularnej przemianie uległ dziedziniec, który w poprzedniej lokalizacji był tylko i wyłącznie dekoracją, mieścił się we wnętrzach hali zdjęciowej – teraz jest prawdziwym dziedzińcem na zewnątrz, z widokiem na niebo i żywymi kwiatami. Budynki dokoła niego to prawdziwa stalowa konstrukcja, która sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnych pogodowych warunkach.

„Scenografię w serialu „Na Wspólnej” charakteryzuje to, że najważniejszy jest w niej bohater” – powiedziała Dorota Ignaczak, scenograf serialu. Dodała: „Ważne jest to, żeby mieszkania była prawdziwe w swoim obrazie i spójne z bohaterem, do którego należą. Z jego statusem społecznym, osobowością, upodobaniami. A także, żeby zmieniały się razem z nim”.

3 odpowiedzi do “Na Wspólnej z nową czołówką”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *