Od 6 września 2013 zobaczymy nową czołówkę “Na Wspólnej”.
Bohaterowie serialu “Na Wspólnej” zmienili również adres! Od września zdjęcia realizowane są w nowej hali produkcyjnej.
Jak czytamy na oficjalnym fan-page:
“Przeprowadzka do nowej lokalizacji trwała 3 miesiące. “Przeniesiono i i jednocześnie odświeżono wszystkie pomieszczenia związane z życiem bohaterów “Na Wspólnej”.” - powiedziała w rozmowie z Plejadą Ewelina Wiśniewska z Zespółu PR Grupy TVN S.A.


Nasza rozmówczyni dodała: “Stworzono także nowe elementy scenografii, które widzowie będę mieli okazję zobaczyć w przyszłym roku, są to m.in. szpital, w którym pracuje Kamil Hoffer; 2 pomieszczenia ośrodka terapeutycznego (podyktowane jest to nowym wątkiem, który zobaczymy w połowie przyszłego roku) oraz nowe mieszkanie Zuzy i Kamila”.

Jak udało nam się dowiedzieć, w planach produkcji jest jeszcze przygotowanie własnego mieszkania Igora. Zmianom nie uległa charakterystyczna dla mieszkania państwa Ziębów - meblościanka, ale pani Maria ma powiększoną i odnowioną kuchnię, dzięki temu będzie miała więcej miejsca na przygotowywanie kulinarnych specjałów! Najciekawszej i najbardziej spektakularnej przemianie uległ dziedziniec, który w poprzedniej lokalizacji był tylko i wyłącznie dekoracją, mieścił się we wnętrzach hali zdjęciowej - teraz jest prawdziwym dziedzińcem na zewnątrz, z widokiem na niebo i żywymi kwiatami. Budynki dokoła niego to prawdziwa stalowa konstrukcja, która sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnych pogodowych warunkach.

“Scenografię w serialu “Na Wspólnej” charakteryzuje to, że najważniejszy jest w niej bohater” - powiedziała Dorota Ignaczak, scenograf serialu. Dodała: “Ważne jest to, żeby mieszkania była prawdziwe w swoim obrazie i spójne z bohaterem, do którego należą. Z jego statusem społecznym, osobowością, upodobaniami. A także, żeby zmieniały się razem z nim”.