Na Wspólnej – Zaginięcie, szpital, pistolet i pojedynek – streszczenia odcinków

Premiera od 13 listopada 2017.
Streszczenia odcinków 2580-2583.

2580

Natalia ma dość bycia tą drugą – namawia Marka na wspólny wyjazd! Zimiński okłamuje żonę – twierdzi, że musi wyjechać zawodowo. Podczas, gdy Marek spędza upojne chwile w ramionach kochanki, Danka zaczyna się czuć bardzo źle. Michał spotyka się na korcie z bizneswoman Małecką. Ta proponuje mu układ – jeśli z nią wygra, ona ustąpi w negocjacjach kontraktu. Brzozowski podejmuje wyzwanie. Ale podczas rozgrywki zaczyna niedowidzieć! Weronika nie może się pogodzić z tym, że działkowicze dali się przekupić właścicielom garbarni. Zrezygnowana, jedzie na działki żeby oświadczyć, że się poddaje. Tam widzi, że karetka pogotowia odwozi następną ofiarę garbarni – zatrute dziecko!!!

2581

Dominika zaprasza Daniela na imprezę firmową. Ten odmawia. Podczas zabawy Łukasz próbuje podrywać Dominikę, ale dziewczyna myśli tylko o Brzozowskim. W końcu dziewczyna wymusza na Danielu przyjazd. Chłopak zjawia się wściekły. Między kochankami dochodzi do bardzo ostrej kłótni! W końcu Daniel ostro odpycha Dominikę – dziewczyna upada! Marek spędza upojne chwile z Natalią. Tymczasem chora Danka ląduje w szpitalu! Kiedy Zimiński się o tym dowiaduje, chce wracać do żony. Natalia się nie zgadza. Co zrobi Marek? Jerzy odkrywa, że Iza zainwestowała w swój nowy interes wszystkie ich oszczędności. Robi żonie awanturę! Ta uspokaja, że zysk jest pewny. Tymczasem Warski, wspólnik Izy, okazuje się hazardzistą.

2582

Po wczorajszej imprezie Dominika nie pojawia się w pracy. Nie ma z nią też żadnego kontaktu. Smolny jest wściekły – dziewczyna miała przygotować na jutro główny artykuł! Sprawa robi się poważna, kiedy do Krzysztofa dzwonią zaniepokojeni rodzice Dominiki. Smolny wzywa Daniela. Chłopak przyznaje się, że widział się z kochanką wczorajszej nocy. Antoni jest bardzo zdenerwowany – boi się, że ktoś go odnajdzie na Wspólnej. Podczas rodzinnego obiadu u Hofferów, mały Stefanek przypadkiem znajduje w jego torbie broń! Kiedy malec zaczyna mierzyć do wszystkich z pistoletu, rodzina Romana jest przekonana, że to zabawka. Jeden Antoni wie, że to prawdziwa broń – na dodatek załadowana ostrą amunicją. Hebel – pod pozorem spraw zawodowych – zaprasza Agnieszkę na kawę. Kiedy wychodzą z kancelarii, na Olszewską napada wściekły Darek. Żbik szarpie byłą kochankę grożąc zemstą za fatalną opinię, która ta mu wystawiła. Do akcji wkracza były gangster, wymierza Darkowi potężny cios.

2583

W redakcji „Viplotek” zjawia się policja. Rozpoczęło się śledztwo w sprawie zaginięcia Dominiki. Śledczy zaczynają przesłuchania. Daniel początkowo nie przyznaje się, że spotkał się w nocy z Dominiką. Jednak Łukasz zeznaje, że słyszał jak koleżanka dzwoniła do Brzozowskiego z imprezy. Basia przygotowuje się do spotkania z Not Cool Tatą. Nagrywa filmik, w którym przypomina swojemu rywalowi o dzisiejszym pojedynku. Skonsternowanemu Smolnemu oświadcza, że jej hejter skompromituje się, jeżeli nie przyjdzie! Co zrobi Krzysztof? Ostrowski atakuje Kolendę – kiedy nowy sprzęt będzie naprawiony? Ordynator wprost sugeruje, że dyrektorka została skorumpowana! Przypadkiem Kolenda widzi kłótnię doktora Jańca z przedstawicielem firmy produkującej awaryjny sprzęt. Po pracy kokietuje lekarza i zaprasza go na kolację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *