Na Wspólnej – zakochany Daniel, sądowa batalia o Ulę i remont u Zimińskich

Premiera 26-29 stycznia 2015.
Co wydarzy się u bohaterów?

ODCINEK 2006

Zuza miała straszny sen związany z Ulą (Ania Niedźwiecka) – bardzo martwi się o córeczkę… Tymczasem dziewczynka rzeczywiście robi coś szokującego – wchodzi na parapet i staje w szeroko otwartym oknie na piętrze domu! Niedługo potem do Hofferów dzwoni opiekunka Uli i -przerażona – błaga, by natychmiast przyjechali…

Michał jest bardzo przejęty – ma dzisiaj próbę z zespołem muzycznym. Od rana ćwiczy weselne piosenki. Kinga ostro kpi z nowej pasji męża. Zupełnie inaczej podchodzi do sprawy Marcin (Piotr Nowak) – wróży przyjacielowi karierę gwiazdy!

Daniel wyznaje Łucji (Magdalena Łoś), że dla niej zrezygnował z zagranicznego stypendium. Dziewczyna jest bardzo szczęśliwa – dziękuje mu gorącym pocałunkiem… Daniel promienieje – wróciła mu radość życia! Tę zmianę widzi Smolny (Łukasz Konopka) i zaczyna nabierać podejrzeń…

ODCINEK 2007

Włodek jest przybity wizją zbliżającej się śmierci. Ale nie poddaje się – pozostały mu czas musi jak najlepiej wykorzystać! Zięba planuje ekskluzywną podróż, w którą zabierze Marię. W tym celu chce pożyczyć pieniądze od Tadeusza (Jerzy Schejbal). Przy tej okazji wyznaje przyjacielowi, że umiera…

Adam i Weronika mają problem – Antosia nawet nie chce słyszeć o wyprowadzce ze Wspólnej! Adam obmyśla plan jak przekonać córkę… Tymczasem do Weroniki przychodzi Alek (Filip Ponikiewicz) – nastolatek, który chce… pozbawić swoich rodziców praw rodzicielskich!

Martę znowu nachodzi Roman. Konarska ma dość jego kontroli – wyprasza ojca za drzwi… Na zajęciach cross-fit trener Olaf (Maciej Brzoska) bardzo chwali Konarską – namawia ją do regularnych treningów. Czy nowa pasja pomoże Marcie wyjść z alkoholizmu?

ODCINEK 2008

W obliczu zbliżającej się śmierci Włodek rozpieszcza ukochaną żonę. Maria jest zachwycona odmienionym mężem – niczego nie podejrzewa… Tymczasem Tadeusz przynosi obiecane pieniądze Włodkowi. Ten ma do przyjaciela jeszcze jedną prośbę – żeby po jego śmierci… ożenił się z Marią!

Weronika chce porozmawiać z Alkiem. Przychodzi na jego próbę taneczną – jest pod dużym wrażeniem jego talentu i umiejętności! Roztocka stara się przekonać rodziców Alka, żeby pozwolili mu tańczyć. Ojciec (Sławomir Maciejewski) chłopaka wpada w furię!

Daniel nocuje u Łucji! Jest blisko dziewczyny również na uczelni – z oddaniem nosi ją nawet po schodach… Niespodziewanie spotyka ich Bolek (Michał Bieliński). Chłopak od razu orientuje się, że Łucja to ofiara wypadku, w którym obaj uczestniczyli. Kumpel jest wściekły na Daniela!

ODCINEK 2009

Zuza bardzo przeżywa dzisiejszą rozprawę – czuje, że nie odzyskają Uli. Hofferowa kompletnie się załamuje, kiedy widzi przed budynkiem sądu pikietujących przeciwko nim ludzi! Rozprawa rozpoczyna się tragicznie dla Hofferów: Zuza zostaje ukarana za sfałszowanie dokumentów, a adopcję Uli sędzia… unieważnia!

Marek potajemnie przygotowuje się do remontu mieszkania. Ola – słysząc jego dziwne telefony – nabiera podejrzeń, że ojciec umawia się z jakąś kobietą! Marek musi wtajemniczyć córkę w plan swojej niespodzianki… Kiedy Danka z Olą wyjeżdżają, Zimiński z Dębkiem (Maciej Kujawski) rozpoczynają prace od… totalnego zniszczenia!

Eliza (Katarzyna Chorzępa) nocowała u Jarka. Ich miłość kwitnie! Umawiają się na popołudnie. Niestety, plany zakochanych niweczy ojciec (Mariusz Zalejski) Elizy – zabiera córkę zaraz po lekcjach. W domu, wraz z żoną (Agnieszka Korzeniowska), przesłuchują dziewczynę. Rodzice są bardzo niezadowoleni słysząc, że Eliza ma chłopaka – studenta AWF-u…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *