Na Wspólnej – Zazdrość, Zielona Dama i oskarżenia – streszczenia odcinków

Premiera od 29 maja 2017.
Streszczenia odcinków 2484-2487.

2484

Zrozpaczona Marta nie opuszcza szpitala – nikt nie informuje jej o stanie zdrowia Olafa. Roman alarmuje Kamila. Ten powoduje, że do Marty wreszcie przychodzi lekarz opiekujący się Kubickim. Czy będzie miał dobre wieści? Agnieszka daje Darkowi w prezencie piękny zegarek, i – co ważniejsze – biurko w swoim gabinecie. Żbik czuje się doceniony i czule jej dziękuje. Aneta nie może tego znieść. Zazdrosna kobieta zaczyna grozić Darkowi. Norbert zdejmuje sobie gips – musi być sprawny w pracy. Kiedy przychodzi do niego Agata, chłopak tłumaczy, że jest już zdrowy, wymyślając absolutnie nieprawdopodobną historię. Rozmowa kończy się namiętnym pocałunkiem.

2485

Olaf odzyskuje przytomność – ale okazuje się, że nie ma czucia w nogach! Jest przerażony wizją spędzenia reszty życia na wózku inwalidzkim… Na dodatek, podczas przesłuchania przez policjanta, Kubicki dowiaduje się, że to on jest oskarżony o napad! Po tym jak Agata pocałowała Norberta, chłopak nieustannie próbuje się do niej dodzwonić. Bezskutecznie. Owczarek dopada dziewczynę przed uczelnią – chce wiedzieć, o co chodzi. Dziewczyna mówi mu coś, w co chłopak nie może uwierzyć. Roma z Maćkiem wracają po urlopie. Dyrektor jest bardzo speszony, Roma wprost przeciwnie. Oboje zapraszają cały zespół na zebranie. To, co oznajmiają, wprawia wszystkich w osłupienie.

2486

Włodek wynajmuje mieszkanie – jednak czuje się w nim samotny i nieszczęśliwy. Wyraźnie zaczyna do niego docierać, że stracił to, co miał najcenniejszego w życiu. Wieczorem siedzi w barze kompletnie załamany. Dzwoni do Marii… Darek wymyka się rano z mieszkania Agnieszki i biegnie z bukietem róż do Anety. Młoda kochanka jest na niego wściekła o to, że ją zaniedbuje. Kolejna awantura czeka Darka w pracy – Olszewska jest podejrzliwa i zazdrosna o Olę. Smolny decyduje się ujawnić, kim jest „Zielona Dama”. W tajemnicy przed Marceliną, organizuje ustawkę z dziennikarzami.

2487
Mężczyzna, który wypchnął Olafa z pociągu umiera! Policja oficjalnie oskarża Kubickiego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Olaf nie wierzy w to, co słyszy! Marta z Igorem ruszają do Otwocka – czy uda im się znaleźć kogoś, kto zaświadczy o niewinności Olafa? Mikołaj – zanęcony łatwym zyskiem – chce spróbować gry w pokera. Prosi Adama, którego wozi do kasyna, żeby wprowadził go do podziemia nielegalnego hazardu. Mężczyzna się zgadza. Wieczorem Mikołaj siada do pierwszej gry… Mania i Franek podstępem ściągają oboje Ziębów do mieszkania Bergów. Dzieci oznajmiają, że nie wypuszczą stąd dziadków, dopóki ci się nie pogodzą. Ale Maria i Włodek zaczynają się ponownie kłócić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *