Na Wspólnej – Zmiana stylu, energetyki i prowokacja – streszczenie odcinków

Streszczenia od 4 września 2017.
Odcinki 2540-2543.

2540

Darek przychodzi do kancelarii po całonocnej imprezie. Agnieszka i Weronika już na niego czekają – Olszewska trzyma w rękach sfałszowany przez Żbika testament. Kiedy Darek dowiaduje się, że padł ofiarą prowokacji, wściekły rzuca się na Agnieszkę. Michel wrócił do domu – ale tylko po to, żeby zabrać resztę swoich rzeczy. Czy to definitywny koniec jego małżeństwa z Sandrą? Tymczasem Agata chce zrobić Norbertowi niespodziankę – odwiedza go w klubie sportowym. W szatni widzi nagą Gabi, która podrywa jej ukochanego! Stefan nie może wybaczyć Markowi, że przez niego Natalia się zwolniła. Bez niej ich restauracja nie ma szans na sukces. Zimiński postanawia porozmawiać z Popławską ale zamiast przeprosić – zarzuca jej kompletny brak pomysłów na ich lokal. Jak zareaguje Natalia?

2541

Sandra czyta Elizie negatywne komentarze na temat jej piosenki. Wokalistka zaczyna się jej wstydzić. Producent przekonuje dziewczynę, że to tylko hejt, który tylko potwierdza jej rosnącą popularność. Zabiera Sandrę na sesję fotograficzną dla dziennikarzy. Zakłóca ją pijany Michel – oświadcza żonie, że wyjeżdża Polski. Darek i Agnieszka spotykają się u notariusza. Skompromitowany Żbik nie ma wyjścia – zrzeka się udziałów w kancelarii Olszewskiej. Grozi Agnieszce, że bez niego jej kancelaria upadnie. Olszewska zaś wie, że to jeszcze nie koniec upokorzeń Darka na dzisiaj. Marek znajduje w domu stary gramofon i płyty – od dziś zmieniają styl restauracji. Za namową Natalii będzie królował w niej PRL. Popławska przebiera cały zespół w stroje przodowników pracy – Halince w ogóle się to nie podoba. Przygotowania przerywa wizyta byłego faceta Natalii , między nim a Zimińskim dochodzi do szarpaniny.

2542

Przyjaciele namawiają Sandrę, by zawalczyła o swój związek z Michelem. Tymczasem producent przekonuje dziewczynę, żeby nie oglądała się na obrażonego męża i podpisała kontrakt na płytę. Co zrobi Sandra? Igor i Elżbieta mają dziś wizytę u profesora Rolskiego. Lekarz bardzo bezpośrednio uświadamia im, na co się muszą przygotować, jeśli po raz kolejny zdecydują się na dziecko. Pani Marcinkowa prosi, żeby Elżbieta przyjechała do szpitala. Na miejscu okazuje się, że została zwabiona na spotkanie z byłym mężem. Franek wciąż ciężko uczy się do olimpiady matematycznej – niestety, zaczyna odczuwać skutki nadużywania napojów energetyzujących. Tymczasem w klinice weterynaryjnej Joanna widzi dziwne zachowanie Maćka – odsyła go do domu. Jakiś czas później Bergowa zauważa brak niektórych silnych leków.

2543

Tomek spełnia wszystkie zachcianki swojej ciężarnej ukochanej. Anastazja jest wzruszona jego czułością. Po południu dziewczyna zaczyna odczuwać bardzo silne bóle – przestraszeni Ziębowie odwożą ją taksówką do szpitala. To, co słyszy Anastazja od ginekologa totalnie ją zaskakuje. Joanna przygotowuje prowokację – chce złapać Maćka na kradzieży leków psychotropowych z jej sejfu w klinice. Tymczasem Franek ma już dość „energetyków”. Maja sugeruje, że może potrzebuje czegoś mocniejszego. Warski prosi Izę, żeby przesunęła termin remontu jego fitness-clubu – wspólnik się wycofał i brak mu w tej chwili pieniędzy na wypełnienie kontraktu. Brzozowska się zgadza, czym doprowadza do wściekłości Ilonę. Zdybicka stwierdza, że Iza jest zauroczona Warskim! Między paniami dochodzi do bardzo nieprzyjemnej wymiany zdań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *