Na Wspólnej – zwłoki, poszukiwania i powrót marnotrwanego – streszczenia odcinków

Premiera od 31 sierpnia 2015.
Co czeka bohaterów na początku września?

2128

Kinga jest zirytowana zachowaniem Kmiecika. Nie chce być jego kolejną zdobyczą. W domu jej zdenerwowanie nie uchodzi uwadze Michała. Kasia unika Janka, który namawia ją na wspólne spędzenie nocy. Dziewczyna nie jest pewna, czy jest na to gotowa. Zimińscy zaczynają się martwić o córkę. Pytają Daniela, czy wie coś o nowym chłopaku Oli. Tymczasem ona próbuje stawić czoła porywaczom. Tania ostrzega ją, że bandyci potrafią być nieobliczalni. Mimo to Ola nie zamierza się poddać.

2129

Marek rozpoczyna poszukiwania Oli. Prosi Daniela o pomoc. Brzozowski jest przejęty zniknięciem byłej dziewczyny. Łucja staje się zazdrosna. Tymczasem Ola i inne uwięzione dziewczęta podejmują próbę ucieczki. Zuza bierze udział w swoim pierwszym evencie. Zestresowana Hofferowa potyka się przed fotoreporterami. Znany celebryta ratuje ją przed upadkiem. Smolny odbiera telefon z placu budowy swego domu z prośbą o szybkie przybycie. Na miejscu okazuje się, że robotnicy znaleźli zalane betonem zwłoki.

2130

Okazuje się, że ciało znalezione na budowie Smolnego to zaginiony Korycki. Policjanci podejrzewają o zabójstwo Krzysztofa, który był skłócony z ofiarą. Basia radzi Smolnemu, by wynajął adwokata. Sandra i Michel biorą ślub, by chłopak mógł legalnie zostać w Polsce. Po ceremonii przyjaciele urządzają młodej parze zabawę. Michel nie może oderwać wzroku od Sandry. Roman dobrze czuje się w towarzystwie Julii. Jej chłopakowi nie podoba się ich zażyłość. Artur zaczyna prowokować Romana. Ich konflikt doprowadza do tragedii.

2131

W szpitalu Roman i Julia czekają na wieści o stanie zdrowia Artura. Szczęśliwie chłopak żyje. Roman żegna się z Julią i postanawia wrócić do Honoraty. Kamil zostaje wezwany do szkoły Uli. Okazuje się, że dziewczynka za różne przysługi obiecuje sesje zdjęciowe i zaproszenia na premiery, na których Zuza będzie gwiazdą. Zimińscy zgłaszają policji zaginięcie córki. Niestety, niewiele mogą powiedzieć o Jacku. Daniel przypomina sobie o zdjęciu, które zrobił chłopakowi Oli. Brzozowski idzie na policję, odwoławszy wycieczkę z Łucją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *