Na Wspólnej – Zwolnienie, propozycja terapii i nowy lokator – streszczenia

Poniżej streszczenia odcinków, które będzie można oglądać od 27 kwietnia 2015.
Co czeka bohaterów?

2058

Dyrektor proponuje Konarskiej wzięcie urlopu, by miała czas na uporanie się z problemami osobistymi. Wściekła Marta podejrzewa, że stoi za tym jej zastępca. Między nią a podwładnym dochodzi do awantury. W Rogalach tajemniczy darczyńca ofiarowuje komputery szkole i spłaca długi mieszkańców w wiejskim sklepie. Sołtys podejrzewa, że Iza próbuje zdobyć w ten sposób poparcie. Podczas festynu okazuje się, kto jest tajemniczym dobrodziejem. Kasia zaczyna się ekstrawagancko ubierać i opuszcza się w nauce. Nauczyciele wzywają Bogdana do szkoły.

2059

Kinga i Iwo wyjeżdżają do Gdańska po odbiór nagrody za kampanię reklamową. Michał zostaje z Ignasiem w domu. Wieczorem u Brzozowskiego pojawia się kolega z dwiema rozbawionymi dziewczynami i chce urządzić imprezę. Eliza, Bruno i Norbert przeprowadzają casting na współlokatora. Wśród kandydatów pojawia się przystojny Michel, syn francuskiego dyplomaty. Eliza jest nim oczarowana. Dyrektor ma za złe Marcie, że zwolniła Maćka. Daje jej do zrozumienia, że wie o jej problemie alkoholowym. Konarska nie wytrzymuje i oświadcza, że odchodzi z pracy.

2060

Synowie Smolnego wracają do matki. Krzysztof obiecuje chłopcom, że pojadą na wspólne wakacje. Ku jego zaskoczeniu była żona nie wyraża na to zgody. Smolny wpada w złość i wyżywa się na Basi. Rozczarowana kobieta proponuje mu, by zgłosił się na terapię. Kariera zawodowa Marka nabiera tempa – mężczyzna zostaje liderem sprzedaży w firmie. Niestety, Stefan nie ma powodów do dumy. Dyrektor radzi Zimińskiemu, by zmienił wspólnika. Kinga dowiaduje się od synka, że tata w nocy gościł w domu jakieś panie. Brzozowska nie chce słuchać tłumaczeń Michała.

2061

Eliza jest zła na Norberta, który bez zapowiedzi zaprosił do domu kolejną dziewczynę. Dochodzi do kłótni, której świadkiem jest nowy lokator, Michel. Michał usiłuje wytłumaczyć Kindze, że to Bialski sprowadził do ich domu dwie kobiety. Brzozowska radzi mężowi, żeby nie przyjaźnił się z takim człowiekiem. Michał chce zakończyć znajomość, lecz zmienia zdanie, gdy Marcin załatwia mu występ w programie „Dzień dobry TVN”. Chora na alzheimera Ludwika przeżywa to, że nie ma przy niej Alberta. Podejrzewa, że mąż zwolnił jej ulubionego opiekuna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *