10 odpowiedzi do “Najbardziej irytująca postać w jesiennej ramówce 3 grupa [SONDA]”

  1. domyslilam sie, ale zdziwilam sie, ze w wogole Alicja znalazla sie w rankingu, przeciez malo bylo na nia glosow -.-

  2. Tak się oburzacie umieszczeniem Alicji w rankingu, ale jednak 14 osób na nią zagłosowało. Dobrze, przyznaję- jeden głos na Alicję poszedł ode mnie, ale do pozostałych 13 się już nie przyznaję. To znaczy, że jednak nie tylko mnie Ala irytuje, a inni, którzy jej nie lubią po prostu tutaj nie piszą.

  3. Co?! Że niby Hana jest irytująca?! No błagam Was… co Was w niej wkurza, nie rozumiem?! Jest naprawdę bardzo miłą, ciepłą osobą, ja rozumiem, że w rankingu może zając miejsce Jakubek z „Na Dobre…”, który nie zyskuje sympatii za swoją wrogość do pracowników szpitala, szczególnie do Niny, za swój nie wyparzony jęzor.

    Ale Hana? Zawsze pomocna, oddana lekarka, bardzo sympatyczna, znalazła się w rankingu najbardziej irytujących postaci? Może mi to ktoś wytłumaczyć? I jeszcze dostała 13 głosów, no nie mogę przeboleć. 😐

  4. Ja również nie rozumiem nominacji Hany. Nie oglądam już „Na dobre i na złe”, ale przestałem śledzić ten serial w momencie gdy Hana już w nim była, i z tego co pamiętam to faktycznie nie była taka irytująca postać. Pamiętam, ze już bardziej irytowała mnie Agata. Ale tak jak napisałem: nie oglądam już „Na dobre..”, więc może coś się w tej sprawie zmieniło.

  5. MikeSnieg – no właśnie nic sie nie zmieniło, Hana nikogo nie irytuje, wiec ta nominacja jest całkowicie błędna.
    Powinna zająć miejsce w „Najbardziej sympatyczni bohaterowie w serialach”, czy coś tego typu. Wtedy by jak najbardziej się jej należało.

  6. Może kogoś irytuje jej dobroć. Ja też tego nie rozumiem;) Właściwie z tej 4 nikt mnie nie irytuje. Alicja jest dla mnie neutralna, Darek mnie bardziej śmieszy niż irytuje, a Oliwia jest jak dla mnie odrobinę zagubiona i czekam na rozwinięcie jej wątku, a Hana to tak jak mówiłam moim zdaniem jest dobra i ciepła, a nie irytująca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *