Najładniejsza polska aktorka to…

Kilka dni, kilka tysięcy głosów. I nie mniej ni więcej – Julia Kamińska z ogromną przewagą zajęła I miejsce w naszej sondzie (aktorka powinna szczerze cieszyć się, że ma tak upartych fanów 🙂 Po piętach deptała jej, a niejednokrotnie przeganiała Karolina Gorczyca, która ostatecznie zajęła II miejsce. Na finałowym pudle stanie również Laura Samojłowicz – miejsce III.
Kto zajął kolejne miejsca?

IV – Edyta Herbuś
V – Urszula Grabowska
VI – Magda Lamparska
VII – Marta Żmuda-Trzebiatowska
VIII – Anna Przybylska
IX – Anita Sokołowska
X – Alicja Bachleda Curuś

Dziękuje za zaangażowanie w głosowanie. Jak wiadomo każdy ma swój gust 😉
Już niebawem kolejna sonda.

8 odpowiedzi do “Najładniejsza polska aktorka to…”

 1. no Brzydulomaniaczki taki sukces, gratulacje, udało Wam sie, dzięki tej wygranej na pewno powstanie kontynuacja Brzyduli..hehehe

 2. Hahaha od samego początku wiedziałam , że wygra Julka 😆

  no , ale jak zwykle moja kandydatka przegrała , a przecież na pewno jest ładniejsza od Julki ;]

 3. Brzydulofani, gratulacje! Dzięki wyjątkowej determinacji Wasz świat nie ulegnie zawaleniu, gdyż w sondzie na urodę zwyciężyła Julcia, która przecież swym blaskiem, klasą i pięknem przebija Panią Gorczycę czy Panią Grabowską, prawda? Ilu napadom depresji zapobiegły te wyniki, ah 😆

 4. hahahha , nie wierzę, czy przy każdym konkursie, sondzie czy chociażby artykule związanym z BrzydUlą, Julką lub Filipem, jakiś dureń musi pisać takie głupoty jak wcześniej ? To nie BrzydUlomaniacy zachowują się jak nienormalni, tylko Ci którzy piszą takie komentarze ! Oni nic nie wnoszą tym bardzie fani BrzydUli się z Was śmieją i tyle ; )

 5. przykro mi to mówić ale niestety połowa z tych ”wygranych” to niestety nie aktorki – jeśli idziemy już tym tropem 🙂 nazwa konkursu wskazuje na AKTORKI, najładniejsze aktorki, a nie PSEUDOAKTORKI jak jest to w miejscu Pani Kamińskiej. :))
  No ale wiadomo ta strona ma podłoże z serialu Brzydula więc w każdym rankingu (nawet jeżeli byłby to ranking na najlepszego spawacza, a nominowana byłaby P.Kamińska to zapewne też by wygrała).
  zgadzam się więc z Triste – ”ilu napadom depresji zapobiegły te wyniki” 😛

  No cóż…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *