Najlepsza mama polskiego serialu cz.4

Ostatnia runda. Za wszystkie niewymienione matki – przepraszam!
Głosowanie na najlepszą mamę zaczniemy po godzinie 00:01. Trzy zwyciężczynie każdej sondy zawalczą o podium!
🙂

Ranczo – Halina Kozioł

Która matka pozwoliłaby swojemu dziecku co tydzień zmieniać wizerunek, poglądy, a nawet religię? Tym bardziej w małym miasteczku, w którym każdy przejaw ekstrawagancji jest szeroko omawiany. Mama Klaudii zbywa wszystkich, w tym swojego męża słowami „taka moda”! I jej córka zawsze może na nią liczyć.

Magda M – Teresa Miłowicz


Matka z pierogami. Intuicyjnie wyczuwała, że jej córce dzieje się krzywda. Codzienne rozmowy przez telefon pokazywały nam, że jest również kobietą wyzwolona. Zdrowa więź z córką mimo oszustwa w sprawie wyjazdu ojca.

Majka – Anna Olkowicz

Zadbana kobieta, z zawodu kosmetyczka. Sama szuka męskiego wsparcia, nie chce aby córka powtórzyła jej błędy. Ma słabość do „słodkich drani”. Przed największymi głupotami chroni ją mama i córka.

Świat według Kiepskich – Halina Kiepska

Halinka jest salową w szpitalu i jedyną żywicielką rodziny. Codziennie użera się ze swoim mężem, który spędza czas na piciu piwa i realizacji kolejnych pomysłów

Czterdziestolatek – Magda Karwowska


Z domu Sławek. Matka Jagody i szalonego Mareczka. Muza inżyniera Gajnego, który się w niej skrycie kocha.  Wraz z awansem męża jej status społeczny znacznie się podniósł (słynne łuki).

Na dobre i na złe – Zofia Burska


Obecnie Zosia zajmuje się szpitalem i mężem, który robi karierę telewizyjną – niestety nie ma już scen z dziećmi. Ale wiemy dobrze, że Zosia jest matką trzech pociech – Tomka (syna Kuby), adoptowanej Julki i w małżeństwie z Kubą długo wyczekiwanej Amelki. Troskliwa matka, która doskonale rozumie dylematy swoich dzieci.

Ballada o Januszku – Gienia Smoliwąs

40-letnia wdowa Genia Smoliwąs jest sprzątaczką w fabryce. Mąż zginął w Oświęcimiu i sama boryka się z wychowaniem syna Januszka., który nie chce chodzić do szkoły, przebywa w towarzystwie chuliganów, aż trafia do poprawczaka. Po próbie ucieczki trafia do zakładu o zaostrzonym rygorze. Zaślepiona w swej matczynej miłości Gienia coraz bardziej się poświęca dla syna.

Oficer – Aldona Ginko – Ryś

Po śmierci męża znajduje się w depresji. Wiąże się z Kruszonem. W trzeciej serii serialu pt.”Trzeci Oficer” odchodzi z policji do prokuratury, a jej córeczka Agatka zostaje porwana przez ludzi Rity

n

{democracy:7}
Zagłosuj w innych sondach – wybory mamy nadal aktualne:

Sonda 1
Sonda 2
Sonda 3

fot.tvp.pl, http://www.kiepskicy.obiekty.rybnik.pl, plejada.pl, http://film.onet.pl/, interia.pl

3 odpowiedzi do “Najlepsza mama polskiego serialu cz.4”

  1. o ile w poprzednich sondach miałam problem ze zdecydowaniem sie na jedną z dwóch matek ,tak w tej, nikt w oczywisty sposób nie rzucił mi sie w oczy.. i mialam problem kogo wybrac…

  2. dziwi mnie takie szalenstwo na punkcie Zosi Burskiej 🙂 wedlug mnie najslabsza matka w zestawieniu 🙂
    Tez mam problem – ale jednak Anna Seniuk 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *