Najlepsza nastolatka w serialu – WYNIKI

Do końca sondy najbardziej walczyli fani Klaudii z Ranczo i Tosi z Ja Wam pokażę. Zakończenie przesunęłam o pół godziny. Klaudia zebrała przewagę na poziomie 10 głosów i zdobywa miejsce I w naszej sondzie!
Na drugim wylądowała Julia Kamińska jako Tosia, a miejsce III zajęła Sylwia z Tancerzy.

Poza podium znalazły się:
Miejsce IV Amanda – 39 i pół
Miejsce V Ola – Na Wspólnej
Miejsce VI Małgosia – Niania
Miejsce VII Ola – Pierwsza miłość
Trzy ostatnie miejsca z takimi samymi wynikami zajęły:
Miejsce VII ex equo Kinga – Brzydula i Mariola Świat według Kiepskich
Miejsce IX Marta 39 i pół i Sylwia – Bulionerzy
Miejsce X Anula Wojna Domowa i Gabi M jak miłość

Dziękuję za wszystkie głosy!

11 odpowiedzi do “Najlepsza nastolatka w serialu – WYNIKI”

 1. Rola Julii w ja wam pokaże była zagrana b. fajnie. wreszcie ktoś zrobił z tej postaci książkową zbuntowaną nastolatkę, a nie przesłodzoną, grzeczną i z pokorą przyjmującą wszystko Tosię z ekranizacji(grała ją Joanna Jabłczyńska). Obiektywizmu to nie widzę raczej w Was, drogie dziewczyny, ponieważ rola jako rola była zagrana tak, jak w książce, no chyba że jej nie czytałyście,w tedy możecie oceniać, a wasza ocena warta jest tyle co nic.

 2. I nadal uważasz ze Tosia z Ja wam Pokaże to najlepsza nastolatka w polskim serialu? sorrry 🙂 moze i fajna postać ale nie powinna się znalezc w pierwszej trójce 🙂 troszke OBIEKTYWIZMU :p 😛

 3. Weronika to typowa fanatyczka. ZERO obiektywizmu i agresja w każdym zdaniu.Tylko jej opinia się liczy, tylko ona czytała książkę tyko ona wie najlepiej. Ten serial to była porażka i karykatura tej książki. Rola Kamińskiej bardziej niż przeciętna. Fakt w takim serialu trudno był się „wybić”. Wszystko tam było pospolite i bezbarwne.
  Adminie proszę odpuść nam i nigdy więcej sond z udziałem Kamińskiej bo gotowa jest wygrać sondę pt.”Który celebryta najlepiej wypadł w Milionerach”

 4. haha 😀 przepraszam ale ostatnie zdanie Rozamundy mnie rozłożyło 🙂
  Ok, a jeśli zrobie sonde pt. Największa metamorfoza w serialu – to też mam nie dawać Brzyduli? 🙂

 5. no ale to nie bedzie fair 😀 hehehe Mam kilka kandydatek np Solejukowa Ranczo ale to i tak za malo, zeby zrobic sonde 🙂
  spokojnej nocy zycze i fanom i anty 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *