Najlepsza nowość komediowa w USA [SONDA]

W sondzie znalazły się tylko te pozycje, które otrzymały zamówienia na kolejny sezon. Który serial komediowy jest Waszym faworytem?
Zapraszam do komentowania i głosowania.

n

{democracy:309}

5 odpowiedzi do “Najlepsza nowość komediowa w USA [SONDA]”

  1. Ja mam dylemat. Trzy seriale z tej listy bardzo lubię: Last Man Standing, 2 Broke Girls i Suburgatory – chociaż muszę przyznać, że przy ostatniej pozycji zgubiłam kilka odcinków. Whitney i Up to dla mnie nieporozumienie, New Girl strasznie słabe odcinki, naprawdę serial zawiódł mnie na całej linii – łącznie z finałem. Don’t Trust the B—- in Apartment 23 dopiero rozpoczynam przygodę z tym serialem i na razie mam mieszane uczucia.

  2. A mi New Girl się spodobało 😀 Na początku było słabo, szczególnie po 1 odcinku. Ale potem się rozkręciło. W ostatnim odcinku się parę razy zaśmiałam 🙂 Podobał mi się wątek Cece – Shmidt, tylko szkoda, że tak się to skończyło w I sezonie. Niektóre teksty były na prawdę dobre no i nie ma śmiechu z puszki. Nie przepadam za Winstonem. I mam nadzieję na parę Jess&Nick. Pasują do siebie. I chyba to był powód powrotu Nicka na stare graty. Ciekawa jestem II sezonu a serial mi się przyjemnie oglądało 🙂 Nie zagłosuję w sondzie, bo nie oglądałam wszystkich nowości. Może w wakacje ponadrabiam 🙂

  3. Wybieram Suburgatory, pomimo całej sympatii do wzystkich pozostałych pozycji , które również śledzę 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *