Najlepsza serialowa Blondynka – grupa nr 3

Kolejna grupa najlepszych blondynek polskiego serialu.

Wybór nie był prosty, okazuje się, że prawie w każdym serialu znajdziemy niezbyt mądrą bohaterkę. Dlatego po wielu eliminacjach tym razem siedem kandydatek.
Głosujcie!


Mariola Kiepska – Świat według Kiepskich

Córka słynnego opoja i obiboka. Mariolka nie przykłada się do nauki woli dyskoteki i swojego chłopaka Łysego. Stara się zawsze wyglądać „trendi” – mimo słabej sytuacji finansowej.

Natalia Borowik – Ojciec Mateusz

Gospodyni księdza Mateusza. Zrzędliwa i słynąca z antytalentu kulinarnego. Jej powiedzonka i błyskotliwe” uwagi nie raz wprawiały w zdumienie. Stara się dbać o księdza najlepiej jak potrafi. Zazwyczaj przegrywa wszystkie dyskusje z nastoletnim Michałem.

Jola – Ranczo

Sklepowa i narzeczona Pietrka. Razem z chłopakiem prowadzą karierę estradową – z różnym skutkiem. Początkowo trochę nieśmiała, ospała i stremowana nie rokowała najlepiej. Jednak dzięki Patrykowi obecnie awansowała na kierowniczkę sklepu.

Kasia – Kasia i Tomek

Przykład słodkiej blondynki, której pomysły wprawiają w zdumienie nie tylko jej partnera. Szalona, nierozważna i przebojowa. Kocha ładne rzeczy. Jej pasją są zakupy i ukrywanie cen towarów przed Tomkiem. Raz staje się ekologiem, innym razem walczy o wyimaginowaną nadwagą.

Kasia – 13 Posterunek

Zakochana w posterunkowym Czarku policjantka o oszałamiającej figurze, niestety nie grzesząca przesadną inteligencją. Dało się jej wmówić właściwie wszystko.

Elżbieta „Elizabeth” Nowak – Tygrysy Europy


Nowobogacka, która nie szanuje ludzi i ich pracy. Często popełnia błędy wynikające z niedouczenia i braku obycia.

Patrycja Cwał-Wiśniewska – Lokatorzy


Szalona i pomysłowa. Wraz z sąsiadką Heleną Bogacką organizuje sobie nietypowe rozrywki. Nie grzeszy inteligencją. jej życie polega na ukrywaniu przed mężem kolejnych wyskoków.

n

{democracy:18}

fot.http://www.filmpolski.pl

5 odpowiedzi do “Najlepsza serialowa Blondynka – grupa nr 3”

  1. grupa smierci 😛 Jola i Kasia z Kasi i Toma powinny byc jednak w finale i ostatecznie moj glos na Jole

  2. yyy…strasznie trudny wybór , ale moja decyzja jest jednogłośna wybieram Kasia-Kasia i Tomek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *