Chodzi o stereotypową blondynkę, dokładnie taką z “kawałów”. Można je spotkać również w polskich serialach - niektóre piszą wiersze, prowadzą własne firmy inne wychowują dzieci i opiekują się domowym ogniskiem - nie każda jest skończoną kretynką - ale każda z nominowanych sprawia, że serial z jej udziałem staje się lepszy, śmieszniejszy i bardziej wyrazisty.
Czas je docenić.

Głosujcie na najlepszą blondynkę w polskim serialu!
Tym razem będą 3 grupy. Do finału wchodzą dwa miejsca. Sześć blondynek powalczy o podium.
Wioletka - Ranczo

Barmanka z Wilkowyj. Nie boje się powiedzieć - wiejska puszczalska. Zniszczona trwała, pastelowe fiolety i róże nie odstraszały adoratorów. W końcu szczęśliwie zakochana w policjancie Staśku.

Anna Surmacz - Klan

Prowadzi swój butik, obecnie zajmuje się rodzeństwem przybranego syna Błażeja - ma mniej czasu na głupoty. Największa powierniczka Krystyny Lubicz, którą zamęczała opowieściami o domu, kuchni i zagrodzie. Non stop wpada na kolejne “rewelacyjne” pomysły. Absolutnie!

Jola - Niania

Największa przyjaciółka Frani, która również szuka męża. Chce się wyrwać z domu, a właściwie pokoju, który musi dzielić z rodzicami. Wpada na szalone pomysły, które wraz z przyjaciółką realizują.

Monika - Usta usta

Koleżanka z pracy Piotra, która przede wszystkim szuka miłości. Nie rozumie słowa “nie”, bywa upierdliwa. Bardzo lubi seks i nie potrafi go sobie odmówić nawet kosztem innych.

Bożena Kamicka - w Labiryncie


Pierwsza blondynka w telenoweli. Nazywana przez wszystkich “Panią Bożenka”. Zasłynęła z tłuczenia wszystkich dostępnych naczyń i nagrania disco na kasetę z laboratorium. Prywatnie - kochanka szefa.

Alutka - Rodzina zastępcza

Pisarka i żona producenta filmowego Jędruli. Czuje się niedoceniana przez środowisko pisarskie. Rozpieszczana przez męża, niepracująca pani domu. Oczywiście z pomocą domową.

n
Najlepsza serialowa Blondynka - I grupa
View Results
fot.epuls.pl, http://www.dziennik.pl,fakt.pl, film.wp.pl,pl.starlounge.com, plejada.pl,se.pl, interia.pl