Najlepsza serialowa Blondynka – I grupa

Chodzi o stereotypową blondynkę, dokładnie taką z „kawałów”. Można je spotkać również w polskich serialach – niektóre piszą wiersze, prowadzą własne firmy inne wychowują dzieci i opiekują się domowym ogniskiem – nie każda jest skończoną kretynką – ale każda z nominowanych sprawia, że serial z jej udziałem staje się lepszy, śmieszniejszy i bardziej wyrazisty.
Czas je docenić.

Głosujcie na najlepszą blondynkę w polskim serialu!
Tym razem będą 3 grupy. Do finału wchodzą dwa miejsca. Sześć blondynek powalczy o podium.
Wioletka – Ranczo

Barmanka z Wilkowyj. Nie boje się powiedzieć – wiejska puszczalska. Zniszczona trwała, pastelowe fiolety i róże nie odstraszały adoratorów. W końcu szczęśliwie zakochana w policjancie Staśku.

Anna Surmacz – Klan

Prowadzi swój butik, obecnie zajmuje się rodzeństwem przybranego syna Błażeja – ma mniej czasu na głupoty. Największa powierniczka Krystyny Lubicz, którą zamęczała opowieściami o domu, kuchni i zagrodzie. Non stop wpada na kolejne „rewelacyjne” pomysły. Absolutnie!

Jola – Niania

Największa przyjaciółka Frani, która również szuka męża. Chce się wyrwać z domu, a właściwie pokoju, który musi dzielić z rodzicami. Wpada na szalone pomysły, które wraz z przyjaciółką realizują.

Monika – Usta usta

Koleżanka z pracy Piotra, która przede wszystkim szuka miłości. Nie rozumie słowa „nie”, bywa upierdliwa. Bardzo lubi seks i nie potrafi go sobie odmówić nawet kosztem innych.

Bożena Kamicka – w Labiryncie


Pierwsza blondynka w telenoweli. Nazywana przez wszystkich „Panią Bożenka”. Zasłynęła z tłuczenia wszystkich dostępnych naczyń i nagrania disco na kasetę z laboratorium. Prywatnie – kochanka szefa.

Alutka – Rodzina zastępcza

Pisarka i żona producenta filmowego Jędruli. Czuje się niedoceniana przez środowisko pisarskie. Rozpieszczana przez męża, niepracująca pani domu. Oczywiście z pomocą domową.

n

{democracy:16}
fot.epuls.pl, http://www.dziennik.pl,fakt.pl, film.wp.pl,pl.starlounge.com, plejada.pl,se.pl, interia.pl

10 odpowiedzi do “Najlepsza serialowa Blondynka – I grupa”

 1. Pani Bożenka ktora wszystko tłukla i miala pretensje do wszystkich a oni sobie z niej jaja robili 😀
  dzieki za przypomnienie idealna blondynka
  ale jesli mam glosowac i byc obiektywna to jednak Alutka

 2. Kas88 – pewnie będzie w którejś z następnych sąd ;P
  a tak ode mnie – z tego zestawu wybieram Alutkę 🙂

 3. Wioletka swietna, Jolka cudowna, Alutka super „blondi” 😀 A Pani Surmacz moja ulubienica 😀 Bozenka z Labiryntu co sie myszy bala i caly czas twierdziła „bo u nas na Bema”.
  Wybor poza Monika z Usta usta bardzo trudny 😀

  Jednak Alutka 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *