Kolejne blondynki, które pojawiły się w polskich serialach.
Głosujcie. Dwie z największą ilością głosów przejdą do finału.

Halina Dębek - Na Wspólnej

Kobieta żyje ponad stan. Nie ważne co myślą inni liczy się tylko ona i jej zachcianki. Mąż pantoflarz to idealny dodatek. Drogie ubrania, drogie wakacje, piękny dom i kursy flamenco na co dzień. Niestety niewielu przyjaciół.

Mariola - Czterdziestolatek


Pierwsza feministka PRLu. Ma swoje poglądy, które prezentuje zszokowanym koleżankom z laboratorium. Zmienia “narzeczonych” jak rękawiczki. Uwielbia opowieści o swoich podbojach i niebanalne fryzury.

Mariolka - Londyńczycy

Przyjechała do Anglii robić karierę w modelingu. Próbowała wszystkiego. Koniecznie chciała wyjść za anglika, dlatego Darek skutecznie udawał akcent. Obecnie żona i matka.

Violetta Kubasińska - BrzydUla

Pracuje w biurze ale z pewnością nie lubi się przemęczać. Stara się zawsze wyglądać oszałamiająco. Jej powiedzonka wprawiają w zdumienie współpracowników. Chce mieć bogatego męża i wyrwać się od rodziców, gdzie chodzi spać z kurami.

Tekla Kaczmarek - Zostać Miss

Blondynka na zgrupowaniu. Bardzo pedantyczna, przez co nielubiana przez resztę grupy. Kleptomanka, która dostała drugą szansę. Zapamiętana przez dwie kitki.

Kaśka - M jak miłość

Sprzątając u dyrektora szkoły czytała pożyczane przez niego książki. I tak jakoś wyszło, że skończyła z brzuchem. Ratowała małżeństwo, a kiedy nic nie wyszło postanowiła skoczyć z mostu.
Wcześniej kochała się w Marku i wymyślała ciąże.

n
Najlepsza serialowa Blondynka - II grupa
View Results